Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jetta MkII-be belefér a Golf...

Jetta MkII-be belefér a Golf MkIV műszerfal?

Figyelt kérdés
Már mint úgy mindennel együtt. Mit kell átalakítani hozzá hogy teljesen úgy illeszkedjen mintha 4-es Golfba lenne?

2012. júl. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Golf 3ét szokták belerakni, de az is "cipőkanalas", a négyesé nem hiszem, hogy beleférne..
2012. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kétlem, a 4-es Golf 7 centivel szélesebb a Jettánál.
2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tehát a MkIV-es nem megy bele..


én láttam 1 Golf MkII-t amibe MkVI-os golf műszerfallal, ami gond nélkül bele ment..

kép: [link]


nagyjából megegyezik az MkII jetta, és golf szélessége.

Golf: 1,665 mm-1,700 mm

Jetta: 1680 mm, (1985-88) 1665 mm


akkor az MkVI műszerfal valószínűleg belemegy a jettába?

2012. okt. 10. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úgy hogy "gond nélkül" az kicsit túlzás. Mindent lehet, és minden megoldható csak idő és pénz kérdése.. Ez igaz jelen esetre is. Azt te a képről nem tudhatod, hogy mennyi munka van mögötte.

Ha van időd és pénzed csináld, én még mindig azt mondom, hogy a hármas golfénál nagyobb nem megy bele.


De ha annyira érdekel próbáld a vwdepo.hu oldalon a fórumozókat faggatni!

2012. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helló ami a golf 2-be van az 5-ös golf műszerfal van is a beépítésről kép meg minden de mindenképp vágni kell amúgy bele megy a 4-es golf is de hogy vágás nélkül nem úszod meg az kurv@ isten :D
2013. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!