Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G gyári hangszóró...

Opel Astra G gyári hangszóró teljesítmény?

Figyelt kérdés
Az Opel Astra G-ben a gyári hangszórónak milyen a teljesítménye? Szépen szól? Azért kérdezem, mert szeretnék belevenni egy usb-s rádiót ami kitudja használni. Vagy érdemes hangszórócserén gondolkodni ha nem csak Mozartot akarok hallgatni?:)

2012. júl. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tom h összesen hány watt de tuti elbír egy "kis" hangot
2012. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan megválthatatlanod a terveidet, a hangfalak bírni fogják. Én G Astra-n tanultam vezetni de mikor a pirosnál álltunk és az oktatom felhangosította a gyári zenelejátszót akkor az járdán járok mind minket figyeltek és mindezt felhúzott ablakokkal.
2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a hasznos válaszokat. :) Valami jó, de nem túl drága USB-s rádiót tudnátok ajánlani?
2012. júl. 11. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A napokban cseréltünk egy szettet, ilyen autóban...Javaslom vegyél valami másikat, ami gyárilag benne van az elég gázos...
2012. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem f astraban a gyári hangszórók nagyon jól szolnak,de én vettem bele 1erösitött meg 1 mélynyomót így tökéletes.de attól ,hogy veszel bele másik lejátszót nem hiszem h sok változás lesz.most milyen van benne?
2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, de most csak 1 sima kazettás rádió van benne :|

Akkor érdemes venni, vagy a gyárii hangszórók megfelelnek?

Erősítő és mélynyomó mennyibe került? És hova tettétek?:O

2012. júl. 12. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél valami rendes fejegységet, én vettem 1 300w os erősitöt kb 8000huf, meg 1 500/250w mélynyomó 12000huf + kábelok kb 3000 én magamnak kötöttem be nem nehéz,így én megvagyok elégedve a zenével,persze mindent használtan vettem.
2012. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

vegyél valami rendes fejegységet, én vettem 1 300w os erősitöt kb 8000huf, meg 1 500/250w mélynyomó 12000huf + kábelok kb 3000 én magamnak kötöttem be nem nehéz,így én megvagyok elégedve a zenével,persze mindent használtan vettem.


Elárulhatnád hogy hol vetted ennyiért ezt az erősítőt, mert ennyi pénzért még a félvezetők sincsenek meg hozzá, nem beszélve a fesz. átalakítóról, egy szimmetrikus tápról , és még a sok kicsi apróságról. Amúgy hány kg? Befér a csomagtartóba? Egy jobb fajta 2 kw toroid is megvan 10 kg és mégnem is biztos hogy elég, figyelembe véve a veszteségeket. Milyen vastag vezeték megy az erősítőig? Mert legalább 120-150 ampert kell szállítani, ami legkevesebb 70 mm2 réz vagy 90 mm2 alu keresztmetszet kell.

A másik eset hogy megszaladt a toll amikor írták a termékspecifikációt és ma felvett teljesítmény 250 VA.

Jahh és ha mégis teljesít 1300 VA-rt akkor miről táplálod?

Várom a válaszod akár priviben is mert érdekel a téma.

2012. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!