Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50es sportmotor vásárlásán...

Egy 50es sportmotor vásárlásánál mire kell nagyon odafigyelni?

Figyelt kérdés
Aprilia RS 50-eket szeretnék a közeljövőben megnézni és egyet el is hozni :) Mik a típushibák és mikre kell alapból odafigyelni? És mennyi a max km amivel érdemes megvenni? Próbáljak 2-3 hét garanciát kiharcolni, vagy ne? A '98-2007es példányokat szemeltem ki.

2012. júl. 11. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem 50-es sportot (Honda NSR), és hát amire figyeltem, hogy kiforogjon rendesden, alapjárata legyen meg, kuplung hogy bírja, összesd ebseeég stb... Plussz kicsit erőltettem (dombon lakott a csávó, és megnyúztam, simán felvitt, úgyhogy megvettük:D). Jah, és akksira figyelj, próbáld felkapcsolni az összes lámpát alapjáraton, ha nem esik az alapjárat, és nem küzd, akkor valszeg bír valamit az akku. (Nemtom gyújtáson van-e lámpa, akkor úgy lehet, h nem jár a motor, csak poislákol-e a lámpa... Mert ha szar benne az akksi, akkor egyből szinte vehetsz eggyet....)
2012. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegyél Yamaha TZR-t, az RS egy játékmotor..
2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy játékmotor, ilyen hülye értelmetlen választ mostanában nem olvastam.
2012. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
RS-el jó menni (szerintem) élvezetes. (NSR után legalábbis jó volt, bár járok most is, de haveromé az RS, és nem rossz.) Úgyhogy nem játékmotor, bár nem nagyon szeretem, szerintem túl műmoci, nekem olyan kell, ami sokáig elmegy. (NSR 50-em van, bontatlan blokk, 40.000 km, 1989-es... Vízhűtéses, és semmi baja. Akksit most cserélek benne, mert már megadta magát, de ennyi idő után el is fáradhatott...)
2012. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!