Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 6-os BMW mennyit fogaszt...

Egy 6-os BMW mennyit fogaszt 100-on körülbelül?

Figyelt kérdés
pl: [link]

2012. júl. 12. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyesbe 12 körül, városban 15 felett, illetve ha nagyon nyúzod akkor is.
2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem egy ilyen batár nagy benzinesben gondolkodsz, hanem mondjuk egy 635d-n, az már más tészta. Majdnem megy úgy, mint a 645ci, viszont 30-40%-al kevesebbet eszik.
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

BMW dízelben?? :// szerintetek megéri?? jó kevesebbet fogyaszt,de ha mrá vesz az ember egy 6-os BMW-t akkor az csak benzines legyen, vagy ti nem így vagytok vele??

2012. júl. 12. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon erősek a dízel BMW motorok (talán az egyik legjobb a kategóriájában).


Tökéletesen alkalmas mindenre.


Nekem van 530D, 240 utazót simán bírja, ott meg úgyis tilt.

0-100 gyorsulásban pedig a 3000-es dízel majdnem ott van, mint a V8-as 5000-es benzines a magasabb nyomaték miatt.

2012. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

"A kérdező kommentje:


Köszi!

BMW dízelben?? :// szerintetek megéri?? jó kevesebbet fogyaszt,de ha mrá vesz az ember egy 6-os BMW-t akkor az csak benzines legyen, vagy ti nem így vagytok vele??"


Vagy inkább: ha már vesz az ember egy 6-os BMW-t, akkor ne a fogyasztáson fillérb*szóskodjon.

2012. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"akkor ne a fogyasztáson fillérb*szóskodjon."


Másképp közelítem meg: Ha van pénzem egy 6-os BMW-re, akkor mi a f@szért égessek el, puszta sznobságból 25 liter benzint, amikor szinte ugyan azt a teljesítményt tudom hozni 10 liter gázolajból?


Tehát ha én milliomos lennék, akkor is zavarna, hogy kib@szott mennyiségű üzemanyagot égetek el "feleslegesen".

2012. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"BMW dízelben??"


Csak és kizárólag dieselben. A világ legjobb diesel motorja a BMW-é. Nagyon erős, nagyon nyomatékos, nagyon megy, és nagyon keveset eszik. Egy 177 LE-s 320D-t 5 liter körüli átlagból ki lehet hozni, normális stílusban vezetve.


E mellett persze ott a lehetőség, hogy 220-al szaggass vele, de akkor sem kell attól félni, hogy megeszi az életedet. Sztem ha a szemét kitaposod, akkor sem eszik többet 9 liternél.


Nem véletlenül látsz több (egyébként drágább) diesel bmw-t, mint benzinest

2012. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy nem az üzemanyagfogyasztásból áll fenntartani egy öregedő, újkorában igen bonyolultnak számító használt luxusautót, legyen az dízel, vagy benzines. Akik szerint mégis, na az ő autóikból lesznek a széttaposott, lef*ngott példányok. És akik ezt a kérdést teszik fel elsőként egy ilyen autónál (amit mellesleg a gugliba kevesebb idő lett volna beírni), ők pont ebbe a kategóriába tartoznak.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak: [link]

Parancsolj.

2012. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A BMW gyári honlapjáról:


Fogyasztás városban (l/100 km) 14.0

Fogyasztás városon kívül (l/100 km) 7.6

Kombinált fogyasztás (l/100 km) 9.9


Ez egy M6-os, 560 LE-s 4400 cm3-es benzines autónak a gyári fogyasztása....


Hát....imádom a BMW-ket, tény, de "Hülye azért nem vagyok" :) Ha valaki egy M-es BMW-t, még normális (sebességhatárt betartva) vezet, akkor sem hiszem, hogy ilyen fogyasztási adatokat produkál.

2012. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!