Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig bírja így a féltengely...

Meddig bírja így a féltengely csukló?

Figyelt kérdés

egyenesben búg mint az állat , és ha koppanásig eltekerem a kormányt és úgy fordulok akkor már ropog

és ezeket felújíttatni olcsóbb ,vagy egy csuklót nem újítanak fel? vagy újat érdemes venni ? hogy járok jobban ?


2012. júl. 13. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 94-es R19
2012. júl. 13. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz akkor szerezz bontóban féltengelyt vagy vehetsz újat is.Bár a gyárival többet kibír mint amit azokkal az utángyártottakat.

Ha útközben is búg akkor már nagyon ráérett a csere,ha eltörik útközben ott maradsz!

Kanyarban meg már azért kattog mert széttört benne egykettő golyó amik tönkreteszik a házat,szóval tuti nem lehet felújítani.

2012. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A búgás inkább a váltóból jöhet, a ropogás a féltengelytől.

Felújítatni nem érdemes, újat, vagy megbízható forrásból bontottat is lehet.

De legjobban úgy jársz, ha különválogatod a vasat, alut, meg az a pár kiló rezet, és így rendszerezve leadod egy színesfémátvevő telephelyen.

2012. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mit az autót ? XD rendszerezzem és adjam le ?
2012. júl. 13. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, többet kapsz érte. :)
2012. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ááá inkább kihagyom !+ vasban nem kapnék érte max 80-90et az meg kevés egy új volkswagen caddyhez szóval marad ez az autó mert szükség van rá , vagy leadom megkapod a pénz felét és utána meg veszel nekem egy caddyt ? ÁLL AZ ALKU ??
2012. júl. 13. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Swift-hez kemény 6500-ért vettem féltengelycsuklót,autósboltban.
2012. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is féltengely csere előtt álok a Wagon R-el. Bontottan 17-20 ezer Ft.Újonnan 35-70 ezer Ft körül mozog.A felújított állítólag 6 hónapig bírja.

Én a bontott mellett maradok.

2012. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6500ft remélem nekem se lesz sokkal drágább
2012. júl. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!