Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samara, nehezen, vagy...

Lada Samara, nehezen, vagy egyáltalán nem veszi a lükvercet, ahogy én látom kivan kopva a váltókar rudazat végén a csukló ami a váltóra csatlakozik, de sehol nemlehet venni, se rendelni, volt már valakinek hasonló promlémája, mi a teendő?

Figyelt kérdés
lehet valahogy orvosolni a hibát csuklócsere nélkül?
2012. júl. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A Zsombi autósboltban (Bp 11.Ker) elvileg minden keleti csodához van alkatrészük,de ha raktáron nincs is éppen.. azt biztos beszerzik neked.

Érdeklődj náluk,megtalálod a neten az oldalukat zsombicar.

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém Fiat Tipo, az is nehezen veszi, de szerintem nem rudazat hiba. Még forog az ellenkező irányba és nem kapja el a szinkront. Nekem 2x-re sikerül, először beteszem amennyire lehet. Kiveszem majd felengedem üresben a kuplungot. Visszateszem és akkor már jól elkapja.
2012. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg rükvercbe, hátha...:)
2012. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!