Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány százalék alkudható vajon...

Hány százalék alkudható vajon egy régi Porsche 928 esetében?

Figyelt kérdés

Hirdetnek egyet.

[link]

Gyűjteményi darab lenne, de nem tudom, hogy az ilyesmi műfajban mennyire alkuképesek az árak? Az autó maga egy ritka gépezet, abból a korból származik, amikor először próbálkozott a Porsche egy V8-as orrmotoros GT-vel.



2012. júl. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rámutatsz az alatta éktelenkedő nagy tócsa folyadékra akkor már az elég sokat levisz az árból...
2012. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kereskedőt, vagy nyomozd ki a tulajt és alkudj azzal!
2012. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt ugyanilyen kérdés, ott is azt mondtam hogy nem lehet százalékot mondani.


Nézz utána a típusnak, annak hogy ennek a kivitelnek mit kellene eredetileg tartalmazni, hogy volt-e az adott modellévben egyáltalán ilyen külső-belső színösszeállítás és minden ilyet. Utána menj el megnézni, mérd fel az eltérést az ideális állapot és a valóság között, mérd meg a rétegvastagságot mindenhol, tegyétek fel emelőre, nézd meg az alját.

Ha ez megvan, akkor minden hibára lehet alkudni.


Ha mondjuk hibátlan lenne, akkor meg lehet próbálkozni, legfeljebb nem enged semmit az eladó.


Az a szöveg, hogy "gyűjteményi darab" meg talán a tulajnál megállná a helyét, de egy kereskedő szájából furcsán hangzik. Esetleg az ő "megvettem és nehezen tudom eladni" gyűjteményéből származhat.. :P

2012. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

500 euróval drágábban meg tudod venni ezt:

[link]


Szerintem az itthonira mondhatsz akár 1 milló 800-at is. Ha nem adja, akkor kenje a hajára, kb évente 5 ember érdeklődhet ilyen iránt :)

2012. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ez a fránya regadós forgalombahelyezős cirkusz, akkor a linken lévő bizony jó vétel volna.
2012. júl. 14. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Pff... kölyökkorom óta az álomautóm. Ha teheted, tényleg vegyél egyet! Én is évek óta nézegetem már őket, lassan egyre drágábbak lesznek. A linken szereplőt szerintem 2M alá is le tudod vinni, ha ügyes vagy. Bár elképzelhető, hogy egy németországival jobban jársz. Regadóstól is.
2012. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért linkeltem a német Porschet, mert ha jobban megnézed aq használtautós linket, oda van írva:

érvényes külföldi okmányokkal :)

Tehát ugyanúgy regadós és papírmunkás mindkettő. Így szerintem élből jobb vétel a másik ;)

2012. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!