Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót érdemes vennem...

Presy kérdése:

Milyen robogót érdemes vennem 50 cm3-be?

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem hogy milyen robogót ajánlottok 100-150 ezer környékén tuning mentesre vágyom mert suli és diák munkára szeretnék vele bejárni hogy ne legyek buszhoz kötve . Havi szinten 7 ezerbe jön ki bérletem kb és oda vissza kb 35 km lenne ez napi szinten . Olyan robogó érdekelne ami bírja a strapát és nem eszek oly sokat és aránylag jól is nézki . Malagutik ,aprilia, gilera ,aerox ezek amik tudom hogy jók csak kereskedőknél ez minimum 150 ez alatt nem is kapok neten meghasználtat nem tudom megéri-e venni.
2012. júl. 15. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Gilera runner

Vagy ha mást akarsz nézni akkor vagy négyütemű gépet nézzél vagy vízhűtéses kétüteműt.

150-ért elmehetsz az auchanba is venni egy kínai négyüteműt,haveromnak is az van kb2-3 éve és sok baja még nem volt de majd idővel lessz,de ha vigyázol rá és nem huzatod akkor ezek is tartósabbak maradnak szerintem.

[link]

2012. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kínait ne vegyél semmiféleképpen!!!!! Lehetőleg Japánt (Honda,Yamaha,Suzuki) Pl: Yamaha jog kapsz már olcsón és minden van hozzá. Én egy 100-as Yamaha Aeroxot hajtok és megbízható semmi baja nincs és 160ért vettem. Használtautón meg ilyen helyeken nézz szét.
2012. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket a gyors válaszokat a használtauto.hu-t át is böngésztem vannak rajta jók. Azt még hogy ha elmek megnézzek egy motort ami tetszet egy hirdetésbe mi az amikre mindenképpen figyeljek ami fontos ?Elég kezdő vok motor vásárlás téren , köszi előre is válaszokat.
2012. júl. 16. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj arra hogy ne zörögjön csörögjön a motor ne legyen rendellenes hangja. Tuning mentes legyen általános ismérve a hajlított tuning cső. Amikor odaérsz nyúlj oda a hengerhez és ha hideg akkor nem járatták előtte hidegen induljon könnyen. És óvakodj az injektoros Sr-ektől. Nézd meg a gumikat. És minden féleképpen próbáld ki és ne kapkodd el a vásárlást. :)
2012. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!