Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek vagy állíthatok h...

Mikinorbi kérdése:

Mit tehetek vagy állíthatok h ismét működjön a trabim?

Figyelt kérdés
Van egy 601-es trabantom! Elkezdtem csinálgatni és sikerült működtetni! Pöccre indult menni is tudtam vele 8 kilómétert de egyik nap mikor mentem csak pörgött a motor de nem indult! Mit tehetek vagy állíthatok h ismét működjön? Benzin van benne, a csövek nem eldugultak a karbi is tisztított! és még egy másik kérdés! Hogyan alítsam be azt ha alapjáraton megy ne pörögjön fel a fordulat és álljon le a motor!

2012. júl. 15. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

csak tekert az önindító de nem indul?

hát passz, ezermillió oka lehet, hogy miért nem indul, nem fogom felsorolni, bár az alapvető, hogy ilyen régi csotrogánynál megnézed az aksit, azt kihagytad a felsorolásból


az alapjáratot meg az alapjárati csavarjával tudod tekergetni

2012. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg a levegő szabályozásával
2012. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha alapjáraton egyszercsak felpörög és utána leáll, az azt jelenti, hogy épp kifogyott a karburátorból a benzin!

Megtaláltad a "múszerfal" alatt a benzincsapot?

2012. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem: annak a csapnak van "tartalék" állása, tekerd át oda és csodát fogsz tapasztalni!


Ez a leírás is segíthet:

[link]

2012. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hŕt jah pörgeti de nem indít! Az üzemanyagállítót tudom igen akkor ha ilyen van akkor mostmár tudom mit tegyek! Azt hiszem ma megtaláltam a problčmát! A karburátorból kiesett a mellčklevegö csavar ami a karburátor jobb oldalán van! Olyan csavart lehet külön is venni vagy érdemesebb lenne akkor egy új karbit venni?
2012. júl. 17. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Különben, ha pörgeti, de nem indul, akkor alap, hogy megnézem a gyertyákat benne.
2012. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!