Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Campingbiciklin menő lenne...

Campingbiciklin menő lenne egy ilyen dob? Ennek turbós változata nincsen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=CDafMzo4HO8&feature=related

Jó lenne, ha a turbóshoz még lenne lefújószelep, úgy lenne az igazi.


2012. júl. 16. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a lefújószelep a legfontosabb. Mindegy milyen bicikli, lefújószelepnek kell lennie! Kötelező.
2012. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Campingbiciklin?? Dehogyis, fel ne tedd! Tök gáz lenne szerintem. BMX-eken, meg jó kis cross country, drága DH bringán még jól mutatna, de ilyen tök átlagoson szerintem hülyén nézne ki. Amúgy nekem akármilyen biciklim lenne, fix, hogy nem raknék rá ilyet.
2012. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon szar hangja van és van értelme?(motorozok)
2012. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez röhejes minden biciklin nemcsak egy kempingbiciklin.

Ez egy crossmotor hangját akarja utánozni azokon meg nem igazán szokott lenni turbo. De ki tudja lehet hogy csináltak olyat is.

De ha mindenképpen lefújószelep hangot akarsz akkor fogj egy sípot és néha fújj bele.

ha a csajok meglátják hogy micsoda bringád van akkor majd le sem tudod őket vakarni magadról

2012. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mifelénk a cigánygyerekek szétlapított pet palackkal csinálták ezt.
2012. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek van egy olyan verziója ami rendes kipufogó hangot ad ki és nem csak csattogást.Hát mitagadás mikor elösször lát az ember ilyet úgyis röhög rajta:)

Ha vannak bringás haverjaid akikkel eljársz cangázni akkor őket kérdezd meg róla szerintem.

Üdv!

És Én is inkább motorozok! :)

2012. júl. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!