Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagycsaládos parkolóba kik...

Nagycsaládos parkolóba kik parkolhatnak, és hogy ellenőrzik őket?

Figyelt kérdés
A tesco parkolóban fel van jelölve egy pár darab. Szerény véleményem szerint azok akik babakocsival vannak, vagy akiknek 3-nál több gyerekük van, de ez csak az én gondolkodás menetem.

2012. júl. 17. 05:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem "nagycsaládos" parkoló nem Orbán találta ki!

:D

Nem is a babakocsi a lényeges, hanem a gyermekülés! Ugyanis ahoz, hogy rendesen hozzá férj a biztonsági öv bekötése miatt teljesen ki kell nyitni az ajtót, és ehez kell a széles parkolóhely!

Az ellenőrzés egyszerű: van gyermekülés az autóban->családos.


Sajnos senki sem foglalkozik ezzel, mert nncs hivatalos jogszabály, pedig kevesebb összekarcolt autó lenne a Tesco parkolóban, ha figyelnének a kisgyerekesek autóira a többiek!

2012. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

No és a másik figyelmes ötlet?

Női parkoló:

[link]

:D

2012. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem az országalma? Mert akkor ez OV-parkoló! ;-)
2012. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Erre semmilyen jogszabály nem létezik ,szóval az áll oda aki akar ,nem szankcionálható ,mint a rokkantparkoló, amire konkrét szabály és igazolás van! És semmilyen meghatározás nincs ,ki a családos,hány éves ,hány centis gyerekig használható stb. Gyerekülés megléte egyáltalán nem mérvadó ,mert sokan kiszedik parkolás után ,mivel lopják őket,tehát utólag nem megállapítható egy parkoló autóról ,hogy gyerekkel jött-e vagy sem,de a zárt csomagtartóban is lehet az ülés,ott se látszik.

Szóval ez egyfajta "jófejség" az áruház részéről semmi több.Láttam olyan táblát is már parkolóban,hogy "csak Bmw" nagyjából ezen a szinten van ez a fajta parkolóhely,ha akarod odaállsz ,ha nem ,nem.

2012. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz mindenkinek:)
2012. júl. 17. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem ellenőrzik, ez tényleg csak jófejség. mi múltkor az ikea parkolóban oda álltunk, mert máshol nem igazán volt hely.

családi egyterűnk van, szóval nem 1 sport bmw-vel cigánykodtuk oda magunkat :D

mondtam is az embernek: az autó családi, én meg gondolatban már várandós vagyok :D

2012. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
40%
én mindig a nagycsaládosba állok, pedig nincs itthon népszaporulat, de a sok mazsola nem karcolja szét a kocsimat
2012. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, én felpontozok, valaki meg leminősít titeket:(
2012. júl. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!