Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Honda Accord TypeS gyönyörű...

A Honda Accord TypeS gyönyörű szép autó! Miért nem szokták ezt kicsit tuningolni? Szinte alig látni az utakon, max. Elvétve egy-egy, ami nem gyári alap.

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezek egy ilyet vásárolni 3-4 éveset! De én mindenképpen gondoltam az ablakok lesötétítésére, valami szélesebb-nagyobb dögös felnire, de még a kétoldali kipufogót is lecserélném valami sportosabbra.... Ne tegyem? Ez így jó, ahogy van?
2009. dec. 10. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem azért nem tuningolják, mert kicsit elegánsnak nézki a kocsi, és aki elegénsabb autót vesz, az nemannyira tuningol, elég neki az ami rajtavan gyárilag.
2009. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

VALÓBAN!!! Ez a kocsi sportosan elegáns, de lehet elegánsan sportos is...:) Én sem agyonplasztikázott tuningra gondolok, de mondjuk felniket lecserélni ilyesmikre:

[link] aztán, hogy a hangja utaljon kicsit a teljesítményére (190 paci) sport dob, látványosabb végekkel, illetve egy szabályos szolid ablak sötétítés! Szerintem ezek nem rontanák el...

2009. dec. 10. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igazábol a TypeS izig vérig sport luxusauto és a ez a változat a sportosabb kivitel ha jol tudom de ezek amiket felsoroltál a tuningolásnak a legszelidebb formája és igy sok is sokat dob az auton szerintem nyugotan csináld meg szép lesz
2009. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem valami jó tuningalap. Nagy, és nehéz.Aki hondát akar tuningolni, az inkább cicet vagy integrat vesz, és még talán olcsóbban is kijön, mert az accord elég drága.
2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én ebbe szerettem bele! Tudod hogy van ez...
2009. dec. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!