Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga csütörtötön....

Forgalmi vizsga csütörtötön. Hogy készüljek rá?

Figyelt kérdés
forgalmi vizsgám lesz csütörtökön. ez lesz az első. a 48. óra után kb...annyira félek milesz mikor beül a vizsgabiztos...arra allergiás vagyok ha valaki ül a hátam mögött...egyszerűen nem tudom kizárni hogy ott van... holnap még vezetek...hogy csütörtökön sikerüljön...mintha oktatóm azt mondta vna hogy hnap betanulunk egy útvonalat és azon az útvonalon fogok vizsgázni...ez komoly? úgy tudtam húzni kell...ááá már 1 hete folyamatosan izgulok, enni se nagyon birok :S
2012. júl. 17. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, aludd ki magad, ennyi. máshogy úgysem tudsz készülni. Az útvonalról meg annyit hogy gondolom lezsírozza a biztossal hogy merre fogtok menni, volt már rá példa a történelem során. :D
2012. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször buksz annál kevésbé izgulsz,nálam így volt.De végül meglett.
2012. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
áá az király . tán aztis megbeszélik idő előtt h megbukok e vagy sem? XD
2012. júl. 17. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:

amikor én vizsgáztam 30 útvonal volt, annyit mondott hogy ezen a héten az első 10 útvonal van, de csütörtök volt, így azt mondta 1-5-ig vannak a vizsgautvonalak.

kihuzok egyet, látom 17, mondom magamba wtf, töltöm ki, erre nézem: kategória: C

mondom valami nem okés, kaptam újat, ezt már a kezembe adták: 2-es útvonal.

szóval tudják, vizsga elötti órán is nem véletlen voltunk arra kétszer.

pedig nem volt semmi lezsírzás, igaz 7 pluszórám volt, de csak azért mert meg kellett tanítani hátrafele nézve tolatni(mivel a tükröt nem fogadták el vizsgán)

2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb, amit mar irtak, hogy aludd ki magad.

En is 48 orabol mentem el vizsgazni, eleg nehezen ment a vezetes...bar engem sose zavart, ha ult valaki mogottem. Bar masodjara sikerult vizsgam, de halal nyugodt voltam mindket alkalommal. :D


A lenyeg a lenyeg, pihenten menj oda, ne panikolj, legy figyelmes, ovatos de megis magabiztos,es hajra.:)))


Sok sikert hozza!:)

2012. júl. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja es 21/L
2012. júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nah sikerült? :)
2012. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem xd már bánom am hogy belementem az egészbe, most 1 hónapot kell várni a kövi vizsgára annyian vannak, és mi a garancia h 2.jára sikerülni fog??? Á rohadt gecc autósiskolák csak a pénzt facsarják ki az emberből, majdcsak lesz jogsim nyugdíjas koromra...március óta vezetek ...és még mindig ...
2012. aug. 1. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Én novemberbe kezdem és még mindig nincs. Mi a bizonyíték, hogy másodjára sikerül? Semmi. És nekem , hogy hatodjára? Semmi. Még kimondani is borzasztó, hogy hat.
2012. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sok mindent lehet mondani rájuk, de azt nem, hogy ők a hibásak azért mert neked nem megy még megfelelően, ne feledd, hogy te szubjektívan látod. Nagyon veszélyes és zavaró, mikor valaki nem tud megfelelően közlekedni, muszáj legalább ilyenkor mennie, utána meg majd jön a tapasztalat.

Én is izgultam előtte még anno, de egy 2-őt érő hibával simán átmentem.

Neked is menni fog (vagy azóta már ment), csak nem kell túlagyalni meg azzal foglalkozni, hogy ki van ott, figyelni kell és sima ügy. Előtte azért én is izgultam, de közben nagyon nyugodt voltam egyébként.

2012. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!