Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítene? Hol lehet...

Valaki segítene? Hol lehet Miskolcon, vagy a közelében Honda Dio AF25-höz, motorblokk-tartó szilentet kapni? Már nagyon sok helyen megnéztem, de semmi. Azt sem tudom, hogy esetleg melyik típusé kompatibilis vele.

Figyelt kérdés
Az egyik Búza téri üzletben egy hete azt mondták, rendelnek, ma mentem érte, és csak azt válaszolták: sorry... Három beszállítója sem tudott szerezni. Help !

2012. júl. 18. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Van a búzánál 3 motoros bolt is. Mind a 3-ba megkérdezted?


Meg ha beviszed a gyárit akkor lehet tudnak adni olyat ami ugyanolyan.

2012. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de négyben voltam a búzán, és csak az egyik volt hajlandó rendelni, de mint írtam is, elküldött egy hét múlva.Az a baj, hogy csak a mocival tudok közlekedni,és az egyik hiányzik belőle, és tudtommal csak darabokban lehet kivenni a másikat. Ezért nem tudom sajnos megmutatni :(
2012. júl. 18. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor marad az a megoldás hogy neten keresel honda stilenteket. Aztán ha valamelyik hasonlít arra ami neked kéne akkor megkérded annak a méretadatait, és az alapján megnézed hogy jó-e.
2012. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!