Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy fiat bravot...

Vásároltam egy fiat bravot 1,2 16v 82le mitől van az hogy ha közlekedek kidobálja a sebességet Nem mindig változóan csak . Mi lehet az autómnak a baja Vagy csak én vagyok béna Mibekerül egy ilyen javitás?

Figyelt kérdés

#fiat #váltó #kiugrik sebességböl
2012. júl. 19. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyan azt a sebesség fokozatot dobálja ki, akkor valószínű váltóban a szinkron gyűrűvel van gond. De mindenképp valószínű a váltóprobléma. Manapság ritka az az autószerelő aki szétszed egy váltót, inkább cserélik. Bontottan szerintem lehet kapni 30e körül (ez nagyon hasra ütés). Próbálj a racing-bazar.hu oldalon keresgélni. Maga a váltó le fel szerelés (szerelő válogatja) max 20 ezer talán. Illetve ha lenn van a váltó érdemes kuplungszettet cserélni ez szintén olyan 30-as. Remélem azért nem vettem kedved, és kívánom hogy oldódjon meg kevesebből!
2012. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért első körben nézd meg van-e benne olaj, volt már rá példa hogy azért dobálta ki, tipikusan a magasabb fokozatokat 80-as tempó fölött.


Szétszedni meg azért nem szeretjük mert baromira pepecselős munka és nem éri meg a ráfordított időt.

2012. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, jobban jársz egy bontott váltóval. Maga a váltó javítási munkadíja meg hozzá az alkatrészek drágábbak lennének mintha vennél egy bontott váltót.
2012. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Olasz az csak olasz :( Mindíg a nyűg van velük .. Én ilyenekért adtam el a Punto-m vettem egy Astrat beleülök aztán megy :))) Hála'
2012. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly gond nincs, ugyanaz a problémád mint nekem volt. Nekem 1,6-os bravom van és 3.búl esett ki néha. Ki van száradva az egyik gumialkatrész,és a fokozatválasztód valószínüleg lötöyg. Nekem 17-be megcsinálták, és azóta tip-top a váltó. Ezek általában azért következnek be, a sok hanyag autó tulajdonos nem szeret költeni az autóra, és mint ugye tudjuk a problémák nem szűnnek,csak súlyosbodnak :) ...
2013. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!