Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy simsont de nincs...

Vettem egy simsont de nincs rajta index, lehetne rá szerleni egyet, és hogyan?

Figyelt kérdés
Leraktam segédmotorból de nem találtam neten csak index nélkülieket,de nekem meg kellene,csak nem tudom lehet e rá szerelni! Ha lehet hogyan?

2012. júl. 21. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor már négyet érdemes.
2012. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy érte az egyet,mivel logikusan egy nem ér semmit így szinte egybe tartozik de akkor már inkább kettőt mert ami elől van az 1 pár :D
2012. júl. 21. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet rá szerelni. Ha nagyon szakszerű szeretnél lenni, akkor a gyári rendszert kell kiépíteni. Ehhez tartozik négy darab villogó (kettő elöl, a villaszárakon, kettő hátul, a hátsó lámpa mellett), egy villogtató, egy szép, nagy kombinált kapcsoló a bal markolat mellé és némi vezeték. Egy S51B kapcsolási rajzról (de akár az E vagy a C is jó, csak ne N-é legyen) meg lehet nézni, mit hová kell kötni és lehet indexelni.

Csakhogy ehhez akkumulátor kell, az akkumulátorhoz meg töltőtekercs feszültségszabályzóval. Ezek nem biztos, hogy megvannak a motorban.

2012. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Villogtató=relé.
2012. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!