Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy S51 simsonom, csaknem...

Van egy S51 simsonom, csaknem 2 tized mm a henger és a dugattyu közti diferencia, ideiglenesen úgygondoltam beleteszek egy hosszúmenetes gyertyát, ezáltal megnő a teljesitmény, kérdezném jó-e az elgondolás vagy vessem el ezt a gondolatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:18
 1/6 smitwesson ***** válasza:
B.
2012. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, a dugó uti a gyertyát, ettől meg jobban megy a ló?
2012. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem éri el a gyertyát leellenőriztem!
2012. júl. 22. 11:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Különben meg ha jól tudom,hogy nagyobb legyen a teljesítmény 0,5 mm-ert leszoktak esztergálni a hengerfejből,vagyis arra gondoltam ez is majdnem ugyanaz a szitu.
2012. júl. 22. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de attól nem üt bele a gyertya a dugóba. Ha szétkopott kell másik henger meg dugó, és ennyi, nem fog visszanőni ami kikopott.
2012. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha leesztergálnak belőle attól az égéstér csökken.

Ha te hosszabb gyertyát teszel bele attól az égéstér minimálisat csökken, de nem úgy ahogy kéne. Ráadásul a cikra helye se ott lesz ahol kéne.

Ha 0,5 mm-re a lötyögő dugótól cikrít az miért lenne jobb?

2012. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!