Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Van 1 Piaggio Nrg Mc...

Üdv! Van 1 Piaggio Nrg Mc 3asom levegős, a fogyasztása olyan 4-5 liter körül mozog semmi tuning nincs rajta, ez normális? Várom a véleményeket!

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

5 liter?? :O



Autózz inkább...egy ezres swift is annyit eszik

2012. júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2.8-3.2L kéne ennie.


5-öt a C-maxom eszik...

2012. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 waland ***** válasza:
Az Nrg-ben az a motor van, mint a Free-ben, az pedig nekem 3,5-4,2-ig eszik (gázállástól függően), de inkább 3,8-at. Az 5 az nagyon sok, nézesd meg, mert lehet már ki van a lelke.
2012. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rég volt fel újítva motorikusan, új dugó stbb. 1000km van talán a dugóban, nem értem, talán el van fuvókázva a karbi??
2012. júl. 28. 08:21
 5/7 waland ***** válasza:
Lehetséges, tudsz mutatni gyertyaképet?(kiveszed a gyertyát, és megnézed a színét - szép vörösesbarnának kell lennie - ha fekete, akkor kevés a levegő, eszik és gyengébben is megy.
2012. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet rosszul van behangolva a karbi, lehet tul könnyű a görgő, meg pár ilyen apróság miatt is lehet a magas fogyasztás oka
2012. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a 100 km, ilyen 5-6 km-es utakból áll, akkor normális a fogyasztás. Nekem is van egy Cagiva City 50ccm robogóm, ha a 100 km ilyen ide oda elszaladgálással gyűl ki, akkor simán megeszi a 4,5 litert. De volt, hogy 2 pihenéssel 4,16 literrel 149 kilométert tudtam menni, egy nap alatt. De lehet, hogy a karburátorod van elállítva, nézz meg, és a levegő szűrőt is ki lehet pucolni, mert ha nem kap elég levegőt, akkor a benzinhez nyúl.
2012. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!