Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez normalis müködes az automat...

Ez normalis müködes az automata klimammal, vagy nem?

Figyelt kérdés
Automata klimas az autom,es van egy gomb,amivel ki-be lehet kapcsolni a klimat,ezt egy kis egö is jelzi.Miota megvettem ugy van,hogy ahogy raadom a kontaktot,vagy beinditom a motrot a klima bekapcsol,jelzi a kis egö a gombon.Ezzel a gombbal pedig kikapcsolom ha nem kell a klima.Masok azt mondtak ez normalis,most viszont egy ismerösöm szerint nem igy kellene legyen,mert miert kapcsol be ö szerinte automatikusan,ha nekem epp nem kell.Teny hogy elfelejthetem kikapcsolni,es csak mikor mar erzik a levegön tünhet fel hogy megy.Alfa Romeo 156 az autom.Joideje megvan,es igy van,csak most megütötte a fülem amit mondott az ismerösöm hogy nem jol van igy.

2012. júl. 24. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Automata klímás a kocsim, nagyjából állandóan megy a klíma. Nekem annak függvényében indul a klíma indításkor, hogy hogy volt leállítva, ha be volt kapcsolva, akkor indul, ha nem volt akkor nem indul :)

Ismerősökre és vérpistikékre soha ne hallgass :)

2012. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!