Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek normális aki egy...

Szerintetek normális aki egy quadért 3 millió Forintot ad?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzből már komoly autót lehet kapni.

[link]


2012. júl. 24. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyit nem adnék érte.
2012. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyerném a lottót, ez lenne a legutolsó dolog, amit megvennék a földön.
2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, én megértettem azt, aki drága quadot vett... (Az nekem úgy 1 millió volt max.) De ez nekem is sok... Vagyis, aki quadozik, lehet, hogy nem találja soknak, mert ért hozzá, tudja, hogy mi ez, de nekem enyhén sok pénz ez így, egy motorra lehet ennyit költeni, egy autóra is, de egy quadra nekem hihetetlen. (De, ha valakinek telik rá...) Mondjuk erről az jut eszembe, hogy ismerősöm 2,5 millióért vett versenybiciklit, és kicsit ez annyival jobb egy 300.000-400.000-es versenybicónál, hogy kb 4 km/ó-val többet tud vele menni... Mégis megveszi, mert ez a hajszál is sokat szá,ít, gondolom quadban is úgy van, hopp, még egy picivel jobb, na még egy picivel.. Szóval határ minden téren a csillagos ég, de van, aki elég gazdak egy ilyen kaliberhez is... Tehát lehet normális ember, ha unatkozik, mert olyan sok a pénze...
2012. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az igaz hogy ennyi pénzből már komoly autót is lehet venni de aki 3 milliót költ egy quadra az nem 3 milliós autóval jár :)


Amúgy én is osztom azt a véleményt hogyha az ölembe szakadna 10 milliárd akkor sem hiszem hogy megvenném.

Az meg hogy normális-e aki ilyet vesz? Ha már nem tudja mire költeni a pénzét akkor vegyen ilyet ha akar. Nem feltétlenül bolond csak szeret költekezni.

2012. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a példány pont nem szórakozásra van kitalálva, ez komoly 4x4 munkagép! Elmégy vele bárhol, nincs olyan autó amely ilyen terepképességekkel rendelkezne és bizony a quadok közt is kilóg a sorból, tehát az összehasonlításnak én innentől kezdve nem látom értelmét. Ha tanyán vagy erdőn laksz és van sok-sok hektár földed meg munkád akkor szerintem a dupláját is megéri egy ilyen gép (márcsak azért is mert Lada Niva újjabban nem kapható). Lehet vele persze állatkodni is, de arra ott vannak a verseny meg sportquadok, erre meg rendszámot is rakathsz, nem mindegy...
2012. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ááááááááááááá,dehogy.....

[link]

Ez se kell a kutyának sem fél éve (állítólag Bill Gates rendelte csak sokallta a magyar forgalomba helyezést meg benzinárat).

2012. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akinek ez kell, és van ennyi fölösleges pénze... Ha milliárdos lennék sem vennék ilyet... Elég volna egy Yamaha Banshee 350 :P
2012. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ennyi pénzből már komoly autót lehet kapni."


S melyik 3 milliós autóval mennél mondjuk vadászni?

[link]

2012. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy komoly autót lehet kapni, de aki megveszi 3 milláért, annak már lehet, sőt valószinű hogy van nem egy, hanem 2-3 komoly autója, ergo teljesen normális, mivel a komoly autót meg arra használni nem tudod mint a quadot. Ez kb. olyan kérdés hogy normális aki 30 millióért helikoptert vesz? Annyiért vehetne alig használt ferrarit is. Igen de a ferrari nem repül (csak kivételes esetekben rövid ideig :D )
2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"S melyik 3 milliós autóval mennél mondjuk vadászni? "


ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy új legyen akkor azért találsz egy párat.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!