Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy...

Milyen autót ajánlotok egy fiatal srácnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy autót venni kb 1.300.000FT lenne rá átíratáson kívül. 8-10 liternél ne fogyasszon többet lehet diesel vagy benzines is és 2000 évjáratnál ne legyen régebbi. A nagyobb, erősebb autók előnyben! Ami nagyon tetszik:

-Opel Vectra C kombi

-Bmw 320d sedan

-Audi A6 kombi

-Ford focus 2004-től

-Volkswagen Passat

Nagyon szívesen fogadok linkeket is. Előre is köszönöm segítségeteket.


19/f


2012. júl. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A Volkswagen Passatot és A Golfot is ajánlani tudom.Fordot a tipushibái végett ne szeretem. AudiA6-ost ennyi pénzért?nemtom ha Audit vennék azt 2 milláér venném.
2012. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos a fogyasztás, feltételezem, hogy minél kevesebbet akarsz rákölteni rá, ezért a passatot ajánlanám.


Ha nagy gépet akarsz, esetleg 520D E39, omega, 607.

2012. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Honda Civic vagy Integra esetleg type R motorral hamár keményen szeretnéd.

Ámbár tartok tőle,hogy hibádzik némi rutin amit párszázezer kilométer behozhat...

:D

2012. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Passatot, Bmwt kerüld, azokra ennyi idősen már a gatyádat rá kell költeni. 10-12 éves dízeleket megint csak nem ajánlanék, ennyi idő alatt kb 400-600 ezer kilométereket tekernek bele (tapasztalat).
2012. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne hallgass rá a passat és a BMW a legjobb inkább az újjak a szarok két hónapja vettem egy BMW 740d ami nem is volt olyan fiatal,mert 2006-os de az ilyen ujjabb autókra sokkal többet kell költeni,mint a régebbiekre erre a BMW-re már 300000ft-ot gyorsban rá költöttem,de még nem tökéletes ugyhogy ennyit az ujabb autókról.És ajánlom a passatot nekem van egy passatom 1.9 TDI fekete fullra lesötétíve krómos, 3 ágú ujabb kormányos,diesel 6.5-7 liter a fogyasztása,meg van chippelve 2002 év végi.
2012. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oszt' a kormánytól megy a passzát?!
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!