Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az aprilia rs 50...

Szerintetek az aprilia rs 50 az milyen motor? Milyen nehéz? Menyit fogyaszt? Mennyivel tud menni? Sok vele a probléma?

Figyelt kérdés
köszönöm elöre is a válaszokat.normális válaszokat légyszives
2012. júl. 25. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát... Esetleg linket tudsz adni róla?

Az igazság az, hogy látatlanban elég nehéz róla bármit is mondani. De ha esetleg hirdetőoldalon találtad, ha adnál linket annyival előrébb lennénk, hogy lenne róla kép és valamennyi infó. Egyébként hogy 150ért volt hirdetve az 1 dolog, de alkudni kötelező. Akkor meg már megint ott vagyunk hogy 120-130ért akarsz sportmotort venni...

2012. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
2012. júl. 27. 17:12
 13/17 anonim ***** válasza:
14.000 km... Én nem hiszek a tündérmesékben..
2012. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes... 1 képet mutat a legdrágább portékáról(motor), inkább az 5000Ft-os cuccokat mutogatja. Én akkor csinálnék ilyet, ha esztétikailag a motor ramaty lenne... Ezt úgyszokták, hogy 1 kép róla, telefonban azt mondja "képen látható állapotban/ nem fogja nagy csalódás érni", odamész, látod hogy egy nagy szar, és ha már ottvan, odaadja 80ért is.

De egy próbát megér, a kilóméteróra tuti nem valós, erre szokták mondani hogy már egyszer körbement :) Ha nem laksz messze onnan ahol a motor van, nézd meg. Kérdezd meg hanyadik tulaj, mióta van nála, miért adja el, milyen olajat töltött bele, volt-e törve, memnyi a végsebessége, volt-e egyéb tuning, mikori a kipufogószett, mikor volt nagyszervizen, mikor volt felújítva a motor, mit tud a km óráról(nem baj ha pedzegeted, hogy manapság sokan visszatekerik, az alkunál jóljöhet...) A gumikat nézd meg milyen állapotúak, mert ha azokat is cserélni kell, legolcsóbb 20e körüli összeg. Lámpák működnek-e, motor nem csörög-e. Mindenképp menny vele, a váltó miatt. Ha nehezen akar váltani, az lehet hogy kuplungszett csere (30e), a visszajelzők működnek-e, illetve fékek. Minden fokozatban próbáld ki a váltót, és húzasd ki 10e fordulatig. Nézd meg hogy a rugózás jó-e, az első villák nem kotyognak-e.

2012. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 28. 14:04
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyébként minél többet megnézel, annál jobb, mert van összehasonlítási alap, hogy akkor ez nehezebben vált, lehet cserélni kell valamit, ez nem, akkor ezen nemkell. Ha 1et nézel meg, lehet hogy a nehézkes váltást normálisnak érzed(feltéve ha még nem ültél váltós motoron), mert nincs összehasonlítási alapod, hogy mihez képest nehéz. Nem tudom a távolság akadály-e, azt sem tudom hol laksz.. :) De linkelek párat, amit érdemes lehet megnézni:

Fordulatszámmérőt javítani kell(nem túl drága): [link]


Ez is nagyon szép: [link]


Itt a fojtásokat ki kell venni:

[link]


Ez is jól néz ki:

[link]


Hőfokmérő nincs, de nekem soha nem forrt fel a víz:

[link]


Nekem ez a full fekete is tetszik:

[link]


Mint látod, többnek van valami kis hibája(hőfokmérő, visszapillantó tartó, fojtások, stb) Ezek egyenként max 5000Ft-ból megoldhatóak, és ha megvetted a motort(vagy még előtte ha az eladó belemegy) érdemes elvinni egy szervizbe, hogy megnézzék nem-e van valami baja, minden folyadék megvan-e, stb... és akkor ott már a fojtásokat is kiszedeted és úgy olcsóbb, mintha külön még 1x elvinnéd. A 180.000 ne tévesszen meg, ha ügyes vagy 150e-re simán lealkudod.

2012. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy és nincsennek is olyan messze.köszi szépen :)
2012. júl. 28. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!