Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt h szerintem kereskedős, de ezt kereskedős. Ezt kérdezd meg, ha igen, kerüld el, ha nem az, akkor vidd el állapotfelmérésre, aztán ha minden oké, remek vétel. Bár sztem elől törve volt.
2012. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó autó, főleg ezzel a motorral, de talán ezzel a konkrét példánnyal nem a legjobban járnál.
2012. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek jógépek, de én azért vétel előtt átnézetném egy ismerőssel mert oké hogy ezt dícsérik meg motorilag is jó, csak azért nem árt ha megnézeted mert ugye lehetnek olyan problémái amiket ott rögtön te nem veszel észre és azért több szem többet lát.
2012. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, valamit nagyon rosszul irtam, már nem is tudom mit akartam mondani. Amúgy tényleg marhajó autók ezek
2012. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sok benne a km. Én max egy 50-70ezer km alattit vennék.
2012. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán van 230.000 is. külföldi
2012. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!