Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2006. 05. havi autónak az...

Egy 2006. 05. havi autónak az eredeti rendszáma kezdődhet így: LY*-***?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha vásárolt rendszám akár kezdődhet így is, ha ezt választotta az adott illető.
2012. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az LY... inkább 2009. 2006-os autókon K eleje van. Nézz meg pár autót a hasznaltauto.hu-n, aminél látszik a rendszám.
2012. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az en autom 2001-es es MCP- a rendszama...
2012. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mikor lett az országba hozva. Amikor az enyém idekerült, itteni rendszámot kapott, de a korához képest jóval arrébb van az ABC-ben, mint a vele egykorú társai.
2012. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen, kezdődhet úgy:

1:vagy vett rá külön rendszámot a tulaj

2:nemrég lett behozva külföldről az autó.

2012. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pont ezért kérdeztem, mert nekem is gyanús volt.

A hasznaltauto.hu-n hirdetik ezt a kocsit. A szöveg szerint első tulajdonostól, vezetett szervizkönyvvel.

De a rendszáma alapján nekem is eszembe jutott, hogy esetleg külföldről behozott, vagy valami miatt ki volt vonva a forgalomból, csak ezt a hirdetésbe "elfelejtették" odaírni.

Ha esetleg mégis megnézem személyesen, majd rákérdezek, hogy mi a helyzet a rendszámával. Bár pont emiatt nem ez lesz az első számú kiszemelt példányom.

2012. júl. 28. 11:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja, még ez is hozzá van írva: "Magyarországon újonnan üzembe helyezett"

Ezért nem értem, hogy lehet L széria végi rendszáma...

2012. júl. 28. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
A tulajdonos bármikor kérheti a rendszám cseréjét, persze kérdés, hogy miért kérték, ha tényleg első tulaj.
2012. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!