Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy vettem a 8 éves fiam születésnapjára egy kawasaki kx 65?

Figyelt kérdés
vettem hozzá ruhát is neki szerintetek hülyeséget csináltam???

2012. júl. 28. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha van a közelben pálya, és ki os fogod oda hordani rendszeresen akkor nem hülyeség.

De ha csak az utcába meg a hegyen fog vele zúgatni akkor nagy hülyeséget csináltál.

2012. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Ha a fiadból cross versenyzőt szeretnél nevelni, azt minél előbb el kell kezdeni. Még lehet hamarabb is kellett volna venni! Csak vigyázz a fiacskádra, hogy ne ész nélkül száguldozzon. Persze ha ő is ezt az életvonalat akarja folytatni, akkor nincs mitől félned, már ilyen korban nagymértékű lehet a fegyelme az ilyen gépek használata közben!
2012. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze megy pályán is de most épp a téren van meg a főut melletti kisforgalmas ucccán meg tlajdonképpen az egész városba motorozik ez baj? tudom nincs jogsi de megigérte lassn megy
2012. júl. 28. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkora kamu a kérdésed, hogy az szőrnyű! Ha esetleg mégsem, akkor remélem, hogy nagyon megb@sznak majd a rendőrök!
2012. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egész városba motorozik 8 évesen egy ilyen géppel. :) Kár volt ezt irnod, eddig simán hihető volt.
2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te voltál gyerek? Meg ígérte ,hogy lassan megy! Be szarok rajtad ,hogy milyen naiv vagy! addig megy ő lassan még látod őt! Aztán ,hogy jól tetted -e Majd kiderül!!!(Én nem vettem volna)
2012. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
már megbántam innentol kezdve csak pályára viszem.. :(
2012. júl. 28. 15:05
 8/11 A kérdező kommentje:
és nem kamu!!
2012. júl. 28. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:
hátha egyedül megy a városba akkor qrva nagy balf*szok vagyok a pároddal együtt, gondolom biztos tudja a kreszt 8évesen :D
2012. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csinálni akarsz egy új gyereket akkor hajrá csak így tovább.. Te se vagy normális.

Én 13 évesen egy bmx el rongyosra tudtam törni magam. Ajjaj még később is!.. Amúgy az ilyen korai sportok arra tökéletesek hogy megutáltassa a gyerekkel úgy igazán a sportot. Mert egy idő után úgy fogja érezni hogy rákényszerítik erre az egészre és nem akarja már lkésőbb csinálni. Apuka meg tiszta ideg hogy nem jött létre az ö saját gyerekkori álma! És még a kapcsolatuk is megromolhat.

Másrészt meg nem becsüli úgy se meg a gyerek azt a motort mert természetes számára hogy van és nem kell érte semmit tenni.

Én saját elhatározásból törtem legalább össze magam a saját motorommal. Hiába a sok jó védőfelszerelés a mai napig maradandó nyomot hagyott rajtam pár baleset. És én valamivel több meggondolással mentem neki mégis a dolgoknak mint egy 8 éves.

De szerintem kamukérdés ez mert az első rendőr kiszedi aztán halárra büntet mindenkit. Ez a motor arányiban olyan egy 8 éves gyereknek mintha te egy 400as motort kapál a kezedbe 8éves fejjel.

2012. júl. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!