Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha pl egy motor kivan téve a...

Ha pl egy motor kivan téve a hirdetésben 150000e-re. és én azt írom neki hogy 120-ért megveszem és már holnap elisviszem.. Ti ideadnátok?

Figyelt kérdés
motor

2012. júl. 29. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ugyanis ha nem azért akarok szabadulni tőle, mert kell a pénz, akkor várnék még.
2012. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy milyen indokkal mondod azt, hogy 30 ezret pofátlan módon leveszel belőle. Ha tudsz felhozni normális indokot, hogy pl.: kopot a gumi, karcos a kipufogó, furán jár, kopott a fékbetét, akkor esetleg ennek az árát elengedném a vételárból. De úgy, hogy a a hasadra csapsz, és azt mondod, hogy 120-ért viszem, hogy felejtős.
2012. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kopott
2012. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem, még 149000-ért sem, csak azért, mert.
2012. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Ha az eladót kérdeznéd, nem minket már okosabb lennél.
2012. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Basszus én csak ezt megkérdeztem,..miért kell egyböl leharapni a fejem :O:O?
2012. júl. 29. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak nem rieju rr 50-ről van szó? :) (én inkább vennék régebbi yamaha dt-t, mint ezt)

Az hogy odaadnám-e, helyzettől függ. Ha mondjuk már régóta hirdetem, lehet hogy odaadnám. Akkor is, ha sürgősen kell a pénz. De ha most hirdettem meg, akkor nem. De ha csak úgy odajössz és mondod hogy na hát dikk deszíp, 120 és viszem is, biztos nem adnám oda. Ha valaki eljön, látom hogy ért hozzá és gondos gazdája lenne, esetleg még találna rajta hibát(pl kopott gumi) és nem is tegnap hirdettem meg, odaadnám. Egyébként mi az hogy írod? VÉTEL ELŐTT KI KELL PRÓBÁLNI! Ha ez megvolt, személyesen alkudni!

2012. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akadna rá vevő, akkor 120-ért odaadnám neked :D
2012. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!