Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a Grande Puntok ennyire...

Ezek a Grande Puntok ennyire jó kocsik?

Figyelt kérdés
Eléggé tetszik és rengeteget látok az utakon!
2012. júl. 30. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem jó kocsik. Nem tudom, hol laksz, de én alig látok belőlük, pedig sokat mozgok.
2012. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4-ként többet látsz belőle :)
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó hát a #1-re no komment.

Ha nem lenne jó autó, nem szaladgálna ennyi az utakon. Megbízható kiforrott motorok, jó formaterv, normális anyagok, megbízhatóság, kedvező ár. Sokan nem hiszik el hogy az olaszok megtanultak autót gyártani, vagy nem akarják elhinni. Ha jó állapotút fogsz ki, és nem egy leharcolt szutykot, és rendesen karbantartod, azt adsz neki amit kér (Selénia olaj, stb...) akkor nagyon hálás kis autó tud lenni.

2012. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Az a Fiat Sedici, azt itthon nem is forgalmazzák.
2012. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is látok egy párat az utakon. Mint minden olaszautót ezt is az emberek egy része szidja mint a bokrot a másik része pedig szereti.


Ha érdekel akkor olvasgasd a tulajok véleményeit


[link]

2012. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! SX4 nem értem, hogy jött ide?
2012. júl. 30. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

@#3

Vezettem anno újonnan, szalonban, de semmi jót nem tudok elmondani róla - bár a korábbi Fiatokhoz képest kétségkívül jobb. Kiforrott motorokon nem tudom mit értesz, a 8 szelepes 1.4-es teljességgel erőtlen, az 1.3-as dízelek pedig a legmegbízhatatlanabb mai dízelmotorok. Más motorral nem vezettem, de ezek a legelterjedtebbek, plusz az 1.2-es, ami már a sima Puntoban is viccrovatba illett.

2012. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az SX4-et úgy hozta ide a válaszoló hogy azt árulták Fiat Sedici néven is. De a világon semmi köze sincs a Puntohoz de gondolom összekeverte.


[link]

2012. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónapja volt szerencsén Rodoszon vezetni Grande Puntot bérautóként, 1 hét alatt 300-350 km-t tettem bele kb. úgyhogy elég sokat vezettem úgy gondolom. hegyen, völgybe, városban, autópáylán, szerpentinen, síkságon szóval minden körülmény közt. A hátsó felfüggesztése az elég gagyi véleményem szerint nagyot üt és a koppanás nagyon bejön az utastérbe, a váltója az jó(váltásérzet is) de a kuplung az nagyon ramaty, nagyon fent fog és rendkívül csúszik. Szervoja az nagyon jó, arra tényelg egy rossz szót nem lehet mondani. A motor 1.4 8v 75 lovas volt, nem volt annyira rossz, de az 1.6 16v- os 115 lovas Focusom után erőtlennek tűnt, fogyasztása viszon egész jó volt, végig klímával mentünk és 7 liter környékén volt 4 személlyel. Kategóriájában ez a kis Fiat az átlag fölött van kicsivel, de ha ebben az árban és kategóriában gondolkodnék akkor én nem ezt az autót venném...
2012. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Futóműnél ne felejtsük el hogy az olasz tükörsima utakra van tervezve és nem a magyar utakra.
2012. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!