Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kellett pótórát vennetek...

Kellett pótórát vennetek forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés
Velem már az oktató a kresztanfolyam előtt közölte,hogy minimum 8 órát kell vezetni pluszba a vizsgához.Ez máshol is így működik?
2009. júl. 17. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Hát, nekem 2 dolog jutott erről eszembe :)

1. vagy értelmes az oktató és úgymond "vigyáz rád", és azt akarja, hogy sikerüljenek a vizsgáid (mert azaz x óraszám, amit úgymond meg kéne csinálniuk veled, a felét lecsalják-tapasztalatból mondom)

2. csak a pénzre megy a suli vagy az oktató (plusz óra több pénz ugye)

Reméljük az 1. lesz a jó!

Sok sikert a jogsihoz :)

2009. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem így működik!De ha le kell vezetni akkor vezesd is le ha kell mérd stopperrel a vezetési időd és meg legyen az a 50-55 perc (előszeretettel beleszámolják a kávézást,tescoban eltöltött időt stb)ne feledd te fizetsz!Nem is keveset úgyhogy ha nem vagy megelégedve az oktatóval(kiabál veled,fogdos,rángatja a kormányt,stresszelsz mellette a saját érdekedben válts oktatót!attól nem fogsz megtanulni vezetni)Ebből semmi hátrányod nem lesz!a kreszvizsgára letöltöttem a gyakorlóprogit és azzal gyakoroltam napi 1-2 órát és hibátlan lett ajánlom ezt neked is!Sok sikert a kreszhez és élvezetes vezetést!
2009. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a választ egy hasonló kérdéshez egyszer már leírtam,de újra leírom..

Az oktatóknak kb 900-ft az órabérük.Ebből adózniuk kell,mivel vállalkozóként dolgoznak,továbbá üzemanyag,autófenntartás,és nyereség..Ennyi pénzből ezeket lehetetlen dolog kihozni..Nem tűnt még fel,hogy 1 vezetési órának 50 percnek kell lennie,és általában a tanulók 50 helyett kb 40 percet vezetnek..A többi duma,kv meg cigi...Az oktatók sokszor csinálják,hogy most nem érek rá,ez meg az jött közbe,de a vezetési lapon alá kell írnod,hogy levezetted azokat az órákat is,amikor nem is vezettél...És itt a trükk...Plusz órát kell venned,aminek a díja nem kevés,több ezer ft is lehet,pontosan nem tudom..Ez a pénz tisztán megy az oktató zsebébe..És érdekes módon ilyenkor mindig ráér minden oktató!!Erről a pénzről nem tud az APEH,nem kell adózni..Ezért mondják,hogy kell a plusz óra!!!Ez ilyen egyszerű...Légy ügyes,és ha a családban van autó,talán este,kis forgalmú úton gyakorolhatsz egy tapasztalt vezető mellett!Ezeket az infókat egy szakmabelitől,biztos forrásból tudom!!Sok sikert!

2009. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!