Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotornál az akku folyadék...

Segédmotornál az akku folyadék szintjének mennyire kell ellepnie a lemezeket?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom 3-4 mm!! Ez jó érték vagy nem?

2012. aug. 1. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes érték.

De ha ellepi 1 centire,akkor sem fog tönkremenni.

2012. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendeben csak most fogok vizsgázni M kategóriából! Csak beültettek a kocsisok köze (1 darab motoros nem volt) És adtak egy lapot amin a motor műszaki ismeretei vannak,hogy azt másoljam le! De az a lap olyan szinten volt javítgatva,lehúzva,nyilazva,hogy kivehetetlen volt!! És ebben nem voltam biztos,köszi a választ!
2012. aug. 1. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Ak-s jogsit csináltam így. B-s tanfolyamra jártam XD

Csak nekem segédletet se adtak :D

2012. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÚÚ! De érted meg se kérdezik óra előtt,hogy van e aki kocsin kívül másból vizsgázik,neki az alap,hogy kocsiból! Úgy szóltam neki egy másfél órás autós műszaki ismeretek után,hogy én motorból rakom le! Válasz erre: Ja bocs nem tudtam itt egy lap ezt másold le és mehetsz is!!
2012. aug. 1. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Heh, ilyesmit tőlünk nem is kérdeztek, sőt hasonlót sem... Főleg, mert az akksira rá van írva, másrészt meg már nincs sok folyadékos akksi... Szóval ez érdekes.
2012. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondom én,h sz*r az a lap xDD
2012. aug. 1. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akkunak tökmindegy, hogy segédmotorban van, vagy tankhajóban!
2012. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel már volt előtte jogsim, műszaki részt meg tudtam kb csak pihenni jártam be órára :D


Amúgy meg van olyan kérdés hogy mennyire kell ellepnie. Ami 3-4mm. Ugye ez nem gondozásmentes savas aksiknál van így. Ami még azért előfordul néha.

Meg olyan kérdés is van(SMKP-nál nembiztos) hogy milyen gyakran kell ellenőrizni a folyadékszintet.


Modern savas aksik gondozás mentesek, szóval le van ragasztva a teteje.

2012. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!