Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan személyautó,...

Létezik olyan személyautó, ami 10.5 litert fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nagyrészt nem városban. Vidékre mennénk fesztiválra, és annyi pénzt akarnak tőlünk kérni a benzinbe, mintha ennyit fogyasztana a kocsi, ami szerintem lehetetlen. Azt hiszem, susuki, de nem vagyok benne biztos. Nem vadi új kocsi, de azért nem is olyan ősrégi tragacs.

2012. aug. 2. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van amelyik igen. de egy suzuki biztos nem
2012. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem kötekedésből írok,de egy autót nem csak tankolni kell,hanem szervizelni is(olajcsere,féketét,gumik stb) plusz súlyadó meg egyebek! És ha azzal mentek valahova az bizony kopik!
2012. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Oda az én szüleim visznek, vissza meg az ő szülei...Egyébként mi már tavaly is visszahoztuk, egy fillért nem kértünk tőle. Most értem, hogy válság van, és kell a pénz, de ne rajtunk gazdagodjanak már meg. A benzint nyilván kifizetem, de én se vagyok milliomos...
2012. aug. 2. 11:21
 4/20 anonim ***** válasza:
Ahha,tehát barátról van szó! Így már más! Hát ezesetben igen......ciki!!
2012. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szóljatok rá semmit, oldjátok meg másképp a hazautat. Hátha észbekapnak. Mert ez így duplán paraszt, hogy az ő gyermeküket ti ingyen elviszitek (mondván, hogy ha egyedül téged vinnének, az is ugyanannyiba kerül, ami igaz is), ők meg nemhogy az utolsó fillérig elkérnék a benzint, hanem még pluszban is. Elmennek a jó édes anyjukba:D

Meg hogy gondolták? Nem is részarányosan, hanem az egészet neked kellene fizetni? hagyd őket a francba, lehet bonyolultabb meg kényelmetlenebb a tömegközlekedés, de nekem már csak a büszkeségem sem hagyná, hogy velük menjek vissza:D

2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha ti nem kértetek pénzt régebben így tényleg furcsa de ha nem akarod kifizetni akkor feltalálták már a buszt és a vonatot is.

Azt is kéne tudni hogy hány kilométeres az út, kell e autópálya matricát venni.

2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ja, a Lada :) de gondolom nem azzal mentek.

ha annyira nem ósdi verda, akkor kérd meg, h mutassák meg a fedélzeti komputert, h mennyi az annyi. induláskor nullázás, így nagyjából hiteles adatot prezentál a célállomáson.

max kerekítitek a tizedest felfelé.


én tuti nem lennék ennyire zsidó a barátaimmal. ha a fedkomp. 4.5öt ír autópályán, akkor is max 5L gázolaj árát kérném el tőlük.


amúgy nem lehet, h az oda-vissza út árát kérik? mert úgy már reális. beszéld meg velük a pontos részleteket, h miért annyi. kérdezd meg az autó pontos típusát, utána tudsz nézni a neten a fogyasztási adatoknak.

2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eredetileg mi ketten a "barátnőmmel" úgy beszéltük meg, hogy kifizetjük a szüleinknek, mert nincs pénze egyikünk családjának sem. Amikor én ezt mondtam a szüleimnek, akkor mondták, hogy nemár, nem fognak a barátnőmtől pénzt elkérni, mert az milyen már, akkor inkább picit spórolnak. Utána jött a lány, hogy akkor mennyit is kell fizetni. 256km oda-vissza az út, erre kér 12000-ret összesen. Hárman megyünk, ezért fejenként 4000. Akkor meg már az én szüleim is elkérik a pénzt. Nekem ez így megfelelt, de ma kiszámoltam, a mi kocsinkkal legrosszabb fogyasztás esetén is 9000Ft lenne. Szóval csak ezen akadtam ki, hogy többet kérnek...
2012. aug. 2. 13:35
 9/20 A kérdező kommentje:
A hazautat meg nem akarom máshogy megoldani, mert ha már mi levisszük, akkor nehogy már nekem visszafelé buszoznom kelljen, itthon meg csak nem hagyhatom, azért ennyire bunkó nem vagyok...
2012. aug. 2. 13:36
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Ennyiért visz le és kész. nem taxi hogy megszabott tarifa legyen.
2012. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!