Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan személyautó,...

Létezik olyan személyautó, ami 10.5 litert fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nagyrészt nem városban. Vidékre mennénk fesztiválra, és annyi pénzt akarnak tőlünk kérni a benzinbe, mintha ennyit fogyasztana a kocsi, ami szerintem lehetetlen. Azt hiszem, susuki, de nem vagyok benne biztos. Nem vadi új kocsi, de azért nem is olyan ősrégi tragacs.

2012. aug. 2. 10:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért a Ladán kívül még van egy pár autó ami 10 liter felett fogyaszt.
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok autó van, ami 10 fölött fogyaszt, de átlagban 10-re kijönni, ahhoz egy 3.0-es benzinmotor kell. Két dolgot tehetsz. Tököt növesztesz és azt mondod, hogy ennyiért nyaljanak sót és hazajössz busszal vagy kifizeted egy szó nélkül.
2012. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok az értetlen, de nem világos teljesen.

Oda-vissza 256 km. Tehát ugye mindkét szülőnek ezt meg kell tenni, mert vissza is kell jönni. 256 km-re 12e Ft az tényleg kib*szás. Kerüljön 425-be 1 l benzin. Akkor nekem pl 11 l/100 km-re jön ki. Egy Suzuki nem nagyon nyal be ennyi benzint. De tudni kellene a pontos típust és a motor űrtartalmát. Fogyaszon 8-at/100 km. Akkor szintén 425-ös benzinnel számolva egy emberre rögtön csak 2300 Ft jut kb (felfelé kerekítve). Ami azért nem mindegy. Nézz uána milyen autó az.

2012. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nem értem. Hogy lehet hogy oda a te szüleid visznek titeket, vissza meg az övék? Szóval van apuka-anyuka-lány, meg a bnőd-apja-anyja. Azaz 6 ember. Ez a 6 ember 2 kocsival lemegy a fesztiválra úgy hogy odafelé az egyikben utaztok 4-en és fizetitek a szülőknek a benzint, visszafelé meg a másikban utaztok és fizetitek a benzint?


Bocs ha félreértettem, de ez így írtó nagy baromság. Így is úgy is lemegy mindegyik kocsi, nem tök mindegy? Mindenki menjen szépen a saját szüleivel. Vagy nemtom lehet hülye vagyok de nekem így jött le..

2012. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
városoin kívül normál tempó mellett csak 2.5-3.0 literes autók fogyasztanak ennyit, swiftnél 5-6 literre lehet számolni kis ráhagyással
2012. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A szüleink nyilván nem maradnak lent, ezért ha mindenki a sajátjaival menne, akkor 2-szer kéne oda-vissza menni...
2012. aug. 2. 22:16
 17/20 anonim ***** válasza:

lehet még tovább ragozni de már többen is leírták. Kifizeted vagy mész busszal/vonattal.

Valóban furcsa ennyi pénzt kérni de viszont alkudozni sem illik. Ennyiért visznek le.

2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én már rég nem ragozom:) Csak az új kommentekre reagálok. Meg van oldva, ha ők ennyiért visznek, akkor mi is ennyiért visszük...
2012. aug. 3. 12:33
 19/20 anonim ***** válasza:

van olyan autó,de nincs olyan Suzuki ami annyit enne!

oldjátok meg valahogy máshogy,mert le akarnak húzni titeket

2012. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Na, milyen kocsi volt? :D
2017. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!