Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fejegységet vegyek?...

Milyen fejegységet vegyek? (kritériumok lent)

Figyelt kérdés

Az első és mindenek előtti a hangminőség, és teljesítménye is legyen azért, nem arra vagyok kiváncsi, hogy mennyit mernek ráhazudni, hanem a valódi teljesítményre. (nem akarok hozzá külső erősítőt, saját maga szóljon jól.

2. legyen neki olyan vonalszintű kimenete ami annak a függvényében változik a hangereje hogy mekkora hangerőre csavarom a fejegységet. (mélynyomót akarok rákötni.

3. Jó lenne ha lenne rajt iPod/iPhone csatlakozó, de ez mellékes az első kettőhöz képest.

4. tudjam kifizetni


Kicsit sok egyszerre tudom, de hátha van ilyen. Milyen konkrét típust ajánlotok?

Köszönöm előre is!



2012. aug. 2. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Tyű:)

Olyan fejegységet szerintem nem kapsz, ami olcsó és ennyi kritériumnak megfelel. A drága fejegységeket is arra tervezik, hogy majd jön hozzá egy erősítő, a saját néveleges teljesítményük "kicsi". Olcsóbban is kijönnél és a végeredmény is jobb.

2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azért csak van olyan ami már normálisan szólal meg, és nem 5w-ot tud csak.
2012. aug. 2. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:

A hangminőség egyénfüggő, de én például Sony-t vennék. 25-35 ezer körül már találhatsz számodra megfelelőt, ami mindezeket tudja.

Teljesítményre meg szinte mindegyik nevesebb gyártóé ugyanazt adja. (NEM SAL meg MNC meg SCOTT és társaik, hanem BLAUPUNKT, KENWOOD, PIONEER, CLARION, ALPINE)

De mindegyiknek más a hangképe. Van amelyik pontosabb (SONY,ALPINE), van amelyik lágyabb hangzású(BLAUPUNKT).

2012. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, régebben azt irták hogy a Sony nem szól valami szépen. Márkán belül a tipusok között nincs nagyon kimeneti erősített hangminőség-teljesítmény különbség?
2012. aug. 2. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegyik 25-30 watt környékén ad le, ebben nincs különbség, hangképben van. Ha egy aktív ládát kötsz rá, mindenképp kell legalább egy kétcsatornás erősítő az első szettnek, mert nagyon erős lesz a mély. Tapasztalatból mondom, haver is így oldotta meg és borzasztóan szól, nekem nincs ládám, erősítőm sem, csak hátul két ovál, elől egy 13as szett és szebben szól, jobban egységben van.
2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, aktív mélyet akarok rárakni. Lehet hogy akkor marad a fejegység és veszek hozzá erősítőt.
2012. aug. 2. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Alpine-t tudom ajánlani, egyébként a Pioneer vagy JVC is jó.
2012. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pioneer DEH-3400UB? Vélemények? Ezt néztem ki.
2012. aug. 4. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is jó, de én inkább a Kenwood KDC-4054UB-ra szavaznék, ugyanannyiért.
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!