Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tud csinálni a rendőr, ha...

Mit tud csinálni a rendőr, ha teszem fel rendszám nélküli autózáson kap? Pénzbírság, vagy jogsi bevonás, esetleg lefoglalhatja a kocsit is?

Figyelt kérdés
A kocsimat kivonták a forgalomból, mert nem fizettem ki a bíróság által kirótt perköltséget, miután pert vesztettem egy polgári perben. Vagyonom a kocsi, végrehajtást kértek, és a végrehajtó kivonatta az okmányirodán keresztül. Tértivevényes levelet nem vettem át, így fogalmam sem volt a kivonásról. Forgalmi az nálam maradt, műszaki van, biztosítás van.
2012. aug. 2. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefoglalja a kocsit.
2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha balesetet szenvedsz, függetlenül attól, hogy te teljesen vétlen voltál, börtönbe kerülsz.
2012. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagyonom a kocsi, végrehajtást kértek, és a végrehajtó kivonatta az okmányirodán keresztül."


Ezt nem értem! Ha végrehajtást kértek akkor ugye már a kocsit vitték is volna (mivel az a vagyonod közé tartozik,és ezt lefoglalják hogy rendezd a költséget)!


Nem tudom ilyenkor mi lehet de unokatesóm barátja így járt! (csinált hülyeséget amivel anyagi kárt okozott és van a nevén egy autó),akkor ha a bíróság azt mondja ki kell fizetni az anyagi kárt,akkor kifizetheti részletben azt az összeget,vagy viszik az autóját???

2012. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!