Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó és keveset...

Milyen olcsó és keveset fogyasztó kocsik vannak?

Figyelt kérdés

Sokat utazok,így mindenképp olyan autót akarok,ami keveset fogyaszt,amit olcsó fenntartani. Az nem gond,ha kicsi.

Írnátok ilyen autókat? És oda írnátok,mennyit fogyasztanak? Köszi.


2012. aug. 6. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Néztem a suzukikat is.

5 l alatti fogyasztású kocsik érdekelnek inkább.

2012. aug. 6. 14:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint pl a Nissan micra, csak ő drágácska. :(
2012. aug. 6. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
maruti
2012. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Motorosként nem tudom megállni hogy azt ne írjam oda hogy inkább motor,viszont ha hivatalos helyekre mászkálsz akkor ugye kiesik,hisz ki akar izzadtan bemenni pl egy tárgyalásra. Kevés fogyasztással vannak pl. Renault-ok meg az Opelek, ne akarj 2.0literes autókat nézni,inkább 1.2-1.4 kategóriába és akkor azok jók lesznek. :) Ajánlom a Renault Mégane-t nekünk az van már 10 éve.:) és eddig csak kisebb bajai voltak.:)
2012. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért tűnt el a kommentem?????? Első válaszoló voltam.
2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napkiraly ***** válasza:
daewoo tico, ingyé dják, nekem bevált amikor volt, 5 sebességes 8szemben a kotvány 4 sebességes marutival), 5 ajtós, szinte teljesértékű autó 4 literes fogyasztással
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!