Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire éri meg manapság...

Mennyire éri meg manapság Fiat Polskit venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat költeni autó vételére.

Műszakilag jól bírják ezek az autók?

Műszaki vizsgán mennyi esély van rá hogy nem engedik át?


2009. júl. 19. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon sok mindentől függ.

Pl kitől veszed!Mert ha egy fiatal gyerektől veszed vagy mástól aki szét hajtotta akkor arra is kell költeni de ha egy idősebb embertől veszed vagy olyantól aki kímélte akkor átmehet a vizsgán.Lényegében szerintem jól bírják addig míg rendbe vannak tartva esetleg a kaszni lehet rohadt vagy Lyukas de szerintem a motor jól bírja.Árba is annyiért vehetsz mint egy biciklit és a fent tartása sem kerül sokba.

2009. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látni kellene az állapotát. Biztos hogy nem megy át vizsgán ráfordítások nélkül. Szerintem nem a mai világba valók, nagyon öregek is, és úgy megy mint egy kompresszor. Sok olcsó autót lehet kapni, százszorta értelmesebb felépítéssel. Természetesen megértem ha valaki keveset tud autóvásárlásra fordítani. Szerintem térj át valami más 4ütemü kis autón való gondolkodásra, jobban jársz. És nyugati tipus, német opel corsa vagy hasonlók.
2009. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

00:35 vagyok.

Én azt javaslom neked vegyél egy Maruti-t vagy egy 1.1 es Trabantot.Jobban jársz főleg a Marutival mert keveset fogyaszt és kevés fent tartási költségekkel jár és nem sokkal drágább mint egy Polski ráadásul modernebbek is a maguk módján ;) :D

2009. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kasztni nem rohad nagyon és nincs széthajtva,onnastól fogva minden kis szarságot meg lehet kapni fillérekért bontóban.Megéri.
2009. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!