Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy külföldről...

Mennyibe kerül egy külföldről behozott autónak a forgalombahelyezési költsége?

Figyelt kérdés
Szeretnék németországból hozni egy 94-97 közötti évjáratú euro 2-es motorral szerelt 1.6-os motoros bmw-t. A regisztrációs díj költségeivel nagyából tisztában vagyok ami kb. 68.000ft. A többi költségeket viszont nemtudom kiszámolni sehol. KPM vizsga,új rendszám,névreírás stb. ezek kb. mennyi plusszot jelentenek? A válaszokat előre is köszönöm.

#eyport
2012. aug. 7. 02:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja, a kérdésre válaszolva, jobban jársz ha eleve kivont kocsit szerzel, és a forg-ba helyezés ha minden jól megy én azt mondanám inkább 130+ ba van. Meg járulákos dolgok, ha nem akarsz a kocsi esetleges hibáira ( ha van ) költani akkor némi kenőpénz, de ha lelkiismeretesen megcsinálod akkor nem köthetnek bele. Benzin is kell, nem is kevés....
2012. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részletes válaszod,igen tudom nagyon sok benzin kell:( drább maga az utiköltség mint ott egy autó ára
2012. aug. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!