Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Buntetes kulfoldre?

Buntetes kulfoldre?

Figyelt kérdés
Nem Magyarorszagon elek, de ott jartam nehany hete, es veletlenul atmentem a piroson, nem szandekosan. Rendor NEM allitott meg, de elofordulhat,hogy volt kamera, vagy fenykepeztek. Ahogy mondtam kulfoldon elek, es az erdekelne, hogy mivel hozzam nem kuldhetnek buntetesi csekket, mivel az adataimat az orszagom nem adja ki, elofordulhat-e, hogy egy kesobbi idopontban feltartoztatnak a hataron, vagy hasonlo? Ismetlem, hogy nem tudom kameraztak-e vagy sem, de szerintem mivel lathattak,hogy kulfoldi autorol van szo, biztos utannam jottek volna... de ha megis, akkor elofordulhat, hogy majd egyszer a hataron buntetnek meg ?

2012. aug. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkoznak vele... Épp, hogy átcsúsztál? Külföldi a rendszámod? Valami forgalmas helyen voltál, veszélyeztettél bárkit is? Lehet, hogy most az egyszer elven elnézi, bár a magyar rendőr nem az a fajta, de ha még majdnem sárga volt, és 10km-re volt a legközelebbi kocsi, akkor lehet, hogy elnézik, de ha két kocsi is a fának ment miattad, akkor valszeg komolyabban veszik...
2012. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon NEM fotózzák,kamerázzák a piros lámpán áthaladókat.

Egy időben kísérleteztek vele itt-ott de a közfelháborodás miatt abbamaradt ez a project - van épp elég más büntethető szabálysértés ...

Külföldi autók adatbázisához amúgy sincs hozzáférése az itteni rendőrségnek.

Gyere bátran legközelebb is,teljesen biztos,hogy nem állítanak meg ilyenért a határon !

2012. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem veszelyeztettem senkit, keso ejszaka volt, sehol 1 ember. Megha nem is kameraztak le, meglehet, hogy valamelyik fa mogott allt 1 rendorauto amibol keszitettek a muveszfotot-ez az amitol felek. Utanna neztem, es a hataron ez miatt nem kell aggodnom, viszont ha megallitanak sima ellenorzes miatt, akkor lehet, hogy eloszedik a dolgot-bar nem hiszem...
2012. aug. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!