Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pilóta stílusú bukósisak?

Lajkaja kérdése:

Pilóta stílusú bukósisak?

Figyelt kérdés

A következő lenne a nyűgöm : Szemüveges vagyok és most kezdenék motorozni (segédmotor,főleg városban de szívesen mennék egy kicsit nagyobb túrákra is) Megtetszettek a pilóta stílusú bukók mert elég praktikusnak tűnnek: van rajtuk egy sötétített plexirész (szemüveg miatt nem tudok napszemüveget fölvenni) ezért jól jönne .

Nektek gyakorlott motorosoknak mi a véleményetek ezekről a bukókról,valamint melyik márkát ajánlanátok ?


Előre is köszönöm és ha hülyeséget írtam teremtsetek le :) !



2012. aug. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nyitott bukókra gondolsz, én nem ajánlanám - ha arcra esel, semmit nem véd - márpedig ott is elég nagy sérüléseket lehet elszenvedni. Szerintem az sem igaz, hogy praktikusabb, sőt a tárolása, tisztítása sokszor bonyolultabb, de láttam már olyat, akinek arcüreggyulladást okozott egy-két bénább modell. Sötétített plexit minden bukóhoz lehet kapni, de van sima sötétítő réteg is utólagosan, ez is egész olcsó megoldás.
2012. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ér valamit az arcod akkor zártat vegyél. Vagy ha többet szánsz rá akkor felnyitható elejűt.


Minden normálisabbra lehet kapni sötétített plexit is. Vagy van amibe van beépített napszemüveg, ami alatt szerintem bőven van annyi hely hogy egy szemüveg elférjen.


Márka nekem Jet van, bár azt sokan nem ajánlják mert nincs róla normális teszt(legalábbis én még nem találtam)

2012. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm !
2012. aug. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!