Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisak max 5-6 ezerig?

Bukósisak max 5-6 ezerig?

Figyelt kérdés
Plexis zárt vagy felnyitható érdekel olyan normál sisak, nem kell extra :D
2012. jún. 29. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért max valami bhasznált vackot tudsz venni, de az meg kb csak annyit ér h rendőr nem büntet meg a hiányáért.
2012. jún. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, amit ennyiért veszel annak kb 0 az életvédelmi funkciója.

Pont annyit véd mintha vennél a teszkóban egy műanyag felmosóvödröt, vágnál rá lyukat hogy kiláss és a fejedre húznád.

Javaslom gyűjtögess még ha azt akarod hogy érjen is valamit.

Bukón nem spórolunk, alapszabály!

2012. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ejjj...

Először is gyűjts még hozzá. Másodszor a felnyithatót felejtsd el. Azok jóval drágábbak.


Bár 5000-ért már lehet venni a piacon zárt plexis vackokat. Egyik rokonom olyat vett. Pár napja volt meg neki a sisak amit leejtett a kezéből és kettétört! Szépen kettényílt... Na és találgass, mekkora erőhatás érte eközben a sisakot? És mekkora érte volna ha elesik benne?

Ha egy ilyenbe elesel a fejed is úgy fog szétnyílni mint a sisak.

2012. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, pont erről van szó.

Nekem pl 100E volt a bukóm , nem vagyok kőgazdag, de ennyit megér az hogy tudom hogy ha borulok akkor nem maradok ott.

De hát mindenki ahogy gondolja.


20-25E környékén már elfogadható bukók vannak, 40-50környékén pedig teljesen korrekt védelműeeket lehet venni.

2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen embereket. Tudod a motorosok körébe az a mondás tartja, hogy mindenki annyit költsön sisakra amennyit szerinte ér a feje. Neked komolyan csak ennyit ér????????? Mert ennyiért csak tényleg valami felmosó vödröt kapsz.
2012. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy nagyon drága mocit vettem, és csak egy szar robogós sisak van itthon (nem olyan szar, apám 30 ezer forintért vette), mert azt hittem marad pénzem de jöttek kiadások, és jogsim sincs rá még csak a környéken gurulni gyakorolni kell olyan sisak, ha meglesz jogsim, egy drága sisakot veszek, konkrétan 80 ezerért néztem ki, mert tudom alapszabály, hogy nem spórolunk sisakon, bátyám aki már meghalt nagy motoros volt, a sisakját és a motor kulcsát vele temették el...a sisakja rendben volt, de nem azért történt baj..
2012. jún. 30. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a szar 30ezres bukósisak sokkal többet ér mint a hatezres, használd azt.


A bátyádnak meg széles utat odafent!

2012. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!