Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első kocsinak? :-D Többi lent.

Figyelt kérdés
Először úgy volt hogy 1.1-es Trabant.Úgy gondoltam hogy inkább nem szeretném.Ti milyen autót ajánlotok?Mi ideális első autónak?Olyat ami aránylag jól bírja.Szeretek vezetni. Most tettem le a jogsit de ezelőtt már évek óta vezettem jogsi nélkül közúton is.Gyorsulni,rallizni is szoktam.Ezért kellene egy gyors strapabíró kocsi.Mellesleg szeretném még tuningolni is.Ha tudtok tippeket szívesen várom. Előre is köszi. :-D

2012. aug. 10. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

swift. lehet tuningolni, bár nem nehéz beleesni a röhej kategóriába, ha túlzásba viszed.

elnyűhetetlen, ideális első autó.


ha a trabi nem lett volna ciki, akkor ez sem lesz az.

2012. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

tessééééék??? mégis hogy lehetne egy szaros swiftet tuningolni???

a motor gyenge és kicsi, ha másikat rakna bele, akkor meg szétesne...

2012. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyik haverom agyon tuningolta a swiftet tett bele 1.8-as ford motortés brutális lett :-D
2012. aug. 10. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:

1,6 ,92 lóerő, 840 kg


[link]

2012. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 1500-as Ladán gondolkozok és lehetőleg VFTS-t vennék
2012. aug. 10. 14:40
 6/12 intrepid ***** válasza:
Golf 1,-2, értéke nulla, lehet törni zúzni, lejár a műszakija akkor új kocsi.
2012. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy jó állapotú VFTS rohadt drága.


"Olyat ami aránylag jól bírja"

kihegyezett versenymotor, nem a hétköznapokra találták ki, egyáltalán nem egy megbízható darab.

2012. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most hogy mondjátok tudok egy 2-es golfot.Haverom utcai versenyre építette.70-ezerért oda is adja azt mondta.Érvényes papírokkal :-D Az jó is lesz.Még melóba is foghatom :-D
2012. aug. 10. 14:49
 9/12 anonim ***** válasza:
mit épített azon ha még így is csak 70 ezer ? :)
2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem baráti áron :-D ezen én is csodálkoztam de van optikai tuning az mondjuk annyira nem izgat erősebb motor van benne pontosabban 1.9 Turbo Diesel.Más autóból lett kiszedve.Szépek az alufelnik jók a gumik jó futóművet tett alá :-D csak már kategóriát váltott :-D
2012. aug. 10. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!