Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csepelen, a Weiss Manfréd...

Csepelen, a Weiss Manfréd úton mennyi a megengedett sebesség?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, h 70km/h ,és kaptam egy büntetést, h 50km/h. 71km/h val mértek be.

Most akkor 50 vagy 70??

Köszi


2012. aug. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tábla van kint? Azt hogy hogy tudod, az kevés, a kint lévő tábla dönti el.
2012. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két helyen is 50 és biztos lehetsz benne hogy nem olyan hülyék hogy a 70-nél mérjenek. Szóval 50-nél mértek be 71-el, számold ki a büntit.
2012. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj fel a kozigbirsag.police.hu oldalra, az ügyiratszámmal meg tudod nézni a képeket! Az egyik képen rajta kell lennie a korlátozó táblának is, mert mérés előtt azt is lefényképezik, GPS koordináták is vannak, le tudod ellenőrizni, hogy tényleg úgy volt-e!
2012. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott 50-es tábla van kint! Egyébként 70-nel Budapesten nagyon kevés helyen megengedett közlekedni. Hungária körút, Alsó rakpart, ferihegyi út, stb. Tehát a gyorsforgalmi, meg a gyalogosforgalomtól nagyrészt elzárt, védett utakon. Az általad emlitett útszakasz nem tartozik ezek közé.
2012. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak kevés helyen? Jó pár úton a Szentendreitől az Üllői útig van kitéve emelt sebességre utaló tábla!

A gyorsforgalmi lakott területen kívül esik, ott 90 a megengedett! Csak senki se mer annyival menni!:(


A Weiss Manfréd pedig tényleg 70-es, de van egy-két helyen 50-es tábla, no meg kereszteződés!

2012. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Igen, megnéztem a neten a képeket. Ott van egy 70 es tábla áthúzva, és helyette ki van téve egy 50 es.
2012. aug. 12. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Látod, nyertél egy 30-ast!

Majd kérsz részletfizetést...

:D

2012. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!