Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most agusztus 17 én el...

Ha most agusztus 17 én el kezdem a b kategori ás jogsit és mindenböl elsöre át megyek menyi idö iskola kobela kecskemét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy mi?
2012. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt el írtam a kérdés az lenne hogy menyi idö alat végzem el a tanfolyamot ha most 17 én kezdem el
2012. aug. 10. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
ha sűrűn jársz oktatásra, nem buksz meg és hamar kapsz vizsga időpontokat akkor olyan 2 hónap vagy akár rövidebb idő alatt is meg lehet csinálni.
2012. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha intenzív akk még a nyáron megvan a kresz, utána meg már cask attól függ h mennyit tudsz vezetni, ez meg az oktatótól fog függeni, ha szerecséd van, akkor szeptember vége, október eleje, de ez csak legjobb esetben, pár hetet azért számolj rá!
2012. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De jó, hogy már megint megkérdezte ezt valaki!

Én annak idején nem csináltam belőle "lóversenyt" mert 17 évesen nem volt olyan életbevágóan fontos, hogy szinte azonnal jogosítványhoz jussak. Novemberben kezdtem a kreszt suli mellett. (Suli után este 6-kor jártam még tanfolyamra.) Közbe jött a karácsony, akkor volt egy kis szünet. Januárban kezdtem a gyakorlati vezetést és február vége felé vizsgáztam. (Emlékszem, még szakadt a hó.)

Tehát 4 hónap volt. Ha tényleg ennyire sürgős, ennél lényegesen hamarabb, talán 2 hónap alatt meg lehet csinálni mindennel együtt.

2012. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anyaggal gyorsan végeztünk, kb 3-4 hetet vártam a KRESZ vizsgára, 2-3 hét alatt megvolt a rutin. Aztán forgalomba 1 hét múlva mentünk, mivel többen voltunk így kb 1-1.5 hónap alatt mindenkinek ment. A papírt mire megkaptam és mehettem az okmányirodába 1 hét volt, és 4 hét alatt küldték ki a plasztikkártyát. Ez legjobb esetben is 4 hónap 1 hét volt.
2012. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is sietős: Az SOS jogsinál vagyok, ott elvileg "3 hét alatt" meg lehet csinálni: Kérdezz rá, hogy siettethetnéd: Ha muszáj, 1 hónap alatt is megvan. Sose késlekedj vizsgaidőpontot kérni és ha intenzíven tanulod, a KRESZ felkészülés simán 2-3 nap... Hajrá!
2012. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!