Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a japán...

Mi a véleményetek a japán autókról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, strapabíró autók, régebbiekhez az alkatrész is olcsó, legmegbízhatóbbak.
2012. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az örökkévalóságnak készültek a kasztnit leszámítva. Ritka strapabíró szekerek:) Ha kicsit is odafigyelsz rá, meghálálják, nem hagynak cserben:)
2012. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 crx-es ***** válasza:
A legjobb a mai autó piacon én csak japánt vennék
2012. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
A német autónak párja nicsen. Nézd meg egy japán és egy német autó belsejét, ég és föld a kettő... a német az jobb minőségű, látszik rajta, hogy nem gagyi cuccokból készül. Elismerem jó motorokat csinálnak a japánok, de a körítés az nem túl jó. A néemteknél meg most vannak a turbós-benzinesek, amik verhetetlenek. Úgyhogy Germany WIN!
2012. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a japán autókat, de inkább a rallyautókért és a sport/versenyautókért vagyok oda. :)
2012. aug. 13. 22:44
 6/12 anonim válasza:
Ha a rally autókat szereted akkor egyértelműen japán az ász...
2012. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy használt aranykereű Subarut...
2012. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Jók a japán autók!De valóban a nemetek a tutik.
2012. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon modernek, mind technikailag mind formailag. Van amelyik olyan jó minőségű mint egy BMW, de sok "átlagos" autójuk is van. Általában kicsit drágábbak mint az európai autók, de ez általában a magasabb színvonalnak köszönhető. Magyarországon azért látni kevés high-end japán autót, mert itt mindenki BMW-t vesz akinek van annyi pénze, nem mondjuk egy azonos színvonalú Lexus-t vagy Infiniti-t. Itt azok nem akkora státuszszimbólumok.
2012. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Subaru Impreza kombi 1.8-as kényelmes, jó, élmény volt vezetni. de sokat evett és drága volt a szervize.


Mitsubishi Space star 1.3, most 13 éves 279000 Km van benne, olcsó a szerviz, a fogyasztás 7 liter.


Aki tud vigyázni az autóra, és nem rally (száguldás) kategóriában érdekelt, annak a mai napig megéri venni egy jobb használt japán autót.


Legközelebb egy kombi Volkswagen TDI-t akarok venni, amiről szintén sok jót hallottam, olcsó fenntartási költségek, és 1-2 ezer euróért megvehető egy okés...

2012. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!