Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy Simson kinézet tuningolásának?

Figyelt kérdés
Én is neki akarok fogni egy gyári kinézetű simson kinézettuningolásának!! De nem tudom,hogyan fogjak bele,nem tudok semmi és hiába keresgélek nem találok választ! Szóval nem tudom még is milyen kipufogót vegyek,meg milyen tankot ami jó rá..stb. én ehhez hülye vagyok!

2012. aug. 12. 01:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
SEHOGY! Ne kezdj neki! Hagyd meg gyárinak, úgy a legszebb.
2012. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jótanács:hagyd lent a kipufogót,mert az összes koksz a hátadra megy,és nyeled a füstöt menetközben...


Ami jólnézki egy szimón,ha meghajlítod egy kicsit az üléstartó vasat,felhúzod a seggét.

Praktikus is,mert a nehéz hátizsákot megtartja XD

2012. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 pagan ***** válasza:
inkább a műszaki állapotára költs,ez egy segédmotor ezt kéne megérteni végre,nincs ezen mit tuningolni,vagyis nincs miért,a kutya nem fogja megnézni hidd el,nekem is van simom,az enyémet sasolják,főleg az öregek mert full gyári,csillog mint a króm,és állandóan tiszta,ez többet ér a törtülésnél meg a vágott sárvédőknél:D
2012. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
#3--->azért ez is hülyeség..Én is ismerek ilyen formát,állandóan vaxolja a simsonját,menni alig megy vele,csak ha megfelelő a páratartalom és a hőmérséklet XDddd
2012. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 crx-es ***** válasza:
Ja inkább a motorjára költs mert gyárilag a legszebb
2012. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 pagan ***** válasza:
4-es:napi használatban van,csak rendben van tartva,nem kell ezt túlképzelni:)
2012. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem meg a motorja van úgy gyárilag jól ahogy van!!! Mindenkinek meg van egy maga ízlése én se akarok egy olyan tuningot,hogy rá se lehet ismerni!! Max egy festés,ahogy nekem tetszik színben,egy kipufogó,meg egy ülés hajlítás!! Meg ha olyan motort veszek,hogy lecserélte valami gané tükörre azt is!!
2012. aug. 12. 12:22
 8/17 anonim ***** válasza:

Tégy rá elsőlámpa rácsot is!

Semmi értelme,de k urvajólnézki! XD

2012. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem hogy értelme de még idegesíti azt aki szembe jön xDDD meg sokan azt mondják ha paraszt vagy és jársz vele a tanyára akkor tegyél lámparácsot xDDD
2012. aug. 12. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Google-n vannak jó képek, ha beírod h simson tuning. Meg találtam neked egy oldalt, talán segít: [link]
2012. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!