Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 3 millió...

Milyen autót vegyek 3 millió Ft körül?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, sokan járkálok külföldre, valami értelmes autó kéne 3 millió Ft körül. Amit kinéztem az a Renault Laguna III. 2.0DCI motorral. Ennyi pénzért szerintem bőven ez a legjobb ár/érték arányú autó. A népítéleten és egyéb megbízhatósági teszteken is kiváló eredményt ért el.


[link]


Ő lett kinézve hirtelen. Valami jobb ajánlata lenne valakinek? Ennél öregebb, sok Km-t futott, külföldről hozott autó nem érdekel!


2012. aug. 12. 11:53
1 2 3
 1/28 crx-es ***** válasza:
0%
honda
2012. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal autók úgyis mind márkaszervízben garanciával voltak javítva, szervízelve, teljesen mindegy a futásteljesítmény - 100.000 km-es autó sem nagyobb lutri mint a 48-as. Persze ettől még találhatsz jó Lagunát, de ezeken is érdemes elgondolkozni:

Ford Focus: [link]

Peugeot 407: [link]

Saab 9-3: [link]

Chevrolet Cruze: [link]


Szóval mint láthatod vagy olyan autót keresel ami kissebb kategória (Focus), vagy olyat ami kifutó modell volt (407, 9-3), vagy olyat, amely feltörekvő, kevésbé neves gyártótól származik (Cruze).

2012. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kedves CRX-es. Kíváncsi lennék, hogy milyen Hondát adnak ennyi pénzért? 3 évvel öregebbet?


2. Viszont a Laguna nem kifutómodell, nem kisebb kategória, és nem névtelen gyártó. Emellett az adott darab magyarországi, kis km-es.

2012. aug. 12. 12:45
 4/28 A kérdező kommentje:
A linkek közül egyedül a 407 jöhetne szóba, de az meg kintről hozott. Ford ingyen se kéne.
2012. aug. 12. 12:49
 5/28 anonim ***** válasza:

azért Honda is van ilyen áron. Mondjuk nekem nem tetszik.


[link]



pár javaslat:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
akkor a ford kilőve :)
2012. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

francia kocsit nem szabad venni, nincs annál rosszabb

csak német vagy japán

2012. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igazából én azt, mondom, hogy lehet francia autót venni, csak nem Renault-t. A Peugeot, meg a Citroënen viszonylag jók, de a Renault-ok ipari hulladékok.
2012. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 crx-es ***** válasza:

csak japánt:

[link]

[link]

2012. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A linkelt Mazdához nincs km futás írva, azaz minimum 200e van benne. A Civic meg még viccnek is rossz :)


A család 20 éve csak francia autóval jár, volt már Peugeot, Renault, Citroen, abszolút meghibásodás nélkül. Innentől kezdve kénytelen vagyok nem hinni a "francia autó szar" dumában.

2012. aug. 12. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!