Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet szokni a sima...

Meg lehet szokni a sima váltót? Félek hogy nem tudom majd megszokni. De az automata kocsik meg drágábbak.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá diploma, hogy tudd kezelni a manuális váltót.
2012. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pagan ***** válasza:
48%
miért ne lehetne megszokni??a többség úgy gondolom manuális váltóval jár,mellesleg én úgy gondolom jobb vezetési élményt nyújt mint az automata
2012. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok millió ember megszokta, csak sikerülni fog neked is.
2012. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

"az automata kocsik meg drágábbak."

Viszont annak a pici árkülönbségnek a sokszorosát fogod majd orvosra költeni, ha neked is visszeres lesz a bal lábad a kuplungolásoktól.

Nálam sajnos ez történt néhány év taxizás után.

Vagyis kizárólag automataváltós kocsit használok most már!!


(Természetesen megértem, ha valaki 20évesen még nem veszi ezt számításba.)

2012. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sőt, az automata kocsik valamivel többet is fogyasztanak. Simán át lehet szokni, esetleg ha eddig automata váltósod volt, akkor majd néha rángatni fog, mert elfeledkezel róla. Nekem az automatára volt anno nehezebb átszokni, mindig beletapostam a fékbe, mert kuplungolni akartam :-))
2012. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy meg lehet szokni
2012. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azért 20 év taxizást ne vessünk össze a normális, hétköznapi mértékű autóhasználattal.


meg lehet szokni. mindent meg lehet szokni, csak valamihez több idő kell. max többször húzatod ki a verdát, amikor elfelejtesz váltani. :P

2012. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ettől félsz, akkor még nem csapott meg a benzingőze...nekem példul teljesen természetes mindkét változat...a szolgálati kocsim kéziváltós, a sajátom pedig automata. Saját autónak nem is vennék káziváltóst...húsz éve van automatám, de még egyik autóval sem volt semmi problémám...igaz,az első automatán pár órát még néha mellétapostam, de hamar bele lehet tanulni...ja, csak a hagyományos hidraulikus az igazi...(persze a kényelemnek ára van, -no, és a jó kocsinak)


Automata mindörökké!

2012. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:48

"20 év taxizás" Ezt hol olvastad??

Persze szövegértés nem kell ahhoz, hogy jól kihuzassad zsigulidat...

2012. aug. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!