Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit megy taxi egy nap,...

Zoli17 kérdése:

Mennyit megy taxi egy nap, mondjuk Pest belvárosban. Km, óra, esetleg jatt? (megéri e csinálni)

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Így is kb 3-szor annyi taxis van Budapesten, mint ami reális lenne egy akkora városhoz. szerintem nem érdemes belevágni.
2012. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos h nem lennék taxis. Rengetegen vannak és emiatt cégen belül is szivatják egymást. Simán feljelentik egymást, ha meglátják h valamelyik taxi koszos, megvan húzva, stb. Meg ez a cim dolog.. Állandóan rohanni kell, az egész egy verseny. Ha bemondod a diszpécsernek h mész, de közben más előbb odaér, kapod a büntetést. Ha nem fizeted be, nem kapsz cimet pár napig. Meg aztán te fizetsz a taxiscégnek s nem ők neked. Ez cégenként változó, hogy mennyit. Aztán annyit dolgozol, amennyit kedved van, keresni akarsz. Persze tisztán jól megélni ebből nem lehet. Azért van akkora háború a Keleti pályaudvarnál. Odaér be a legtöbb nemzetközi vonat. Jól le lehet húzni a külföldieket. 100%, hogy nem lennék taxis! Nem éri meg!
2012. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

taxizni én sem mennék. akkor inkább kajafutár, vagy személyautóból van-ná avanzsált autóval csomagszállítás.

a taxizáshol kell PÁV vizsga, taxisvizsga, egy valag pénz az engedélyekre, vállalkozói, stb. nem egy álom.


egyszer egy nagyon édes magántaxis bácsihoz ültem be. szegény elmesélte, hogy 82ben otthagyta a jó kis munkahelyét, mert akkor nagyon pörgött a biznisz. azóta kb ott tart, h nem tud kiszállni, mert alig bírja fizetni a rezsit, kaját. már jócskán nyugdíjas korú szegény kisöreg... :(

2012. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ennyire gázos?

nem taxira gondoltam, csak viszonyítani...

városnéző re gondoltam hirtelen.

2012. aug. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!