Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogózni szeretnék. Ehhez...

Robogózni szeretnék. Ehhez milyen jogosítvány kell? Nem értek az ilyen dolgokhoz egyáltalán. És tudtok ajánlani valami helyet ami viszonylag olcsó és jó is jogosítványszerzéshez? Pest megyében élek, úgyhogy errefelé kéne.

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Robogózni szeretnék. Ehhez milyen jogosítvány kell?"

Ha 50 cm3 alatti robogó, akkor M-es, ha 125cm3/11kW alatti, akkor A1, stb...

Kemence is Pest megye és Abony is! Nem hiszem, hogy pl. Acsádról hajlandó lennél Herceghalomra járni!

:D

2012. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vác környéki vagy akkor ajánlom a dakar sulit.

És a helyedben kocsirqa tenném le részletre mert azzal már vezethetsz kismotort is.

Robogóban amit ajánlok az csak annyi hogy legyen vízhűtéses és 4 ütemű.

2012. júl. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. igen, vác környéki vagyok, de azt néztem, hogy a dakar a legdrágább suli errefelé. autót egyáltalán nem akarok vezetni, de ki tudja, bármit hozhat az élet. mi a véleményetek a használt robogókról? vagy csakis újat szabad venni?
2012. júl. 23. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vácon a dakarnál tettem le nagymotorra a jogsit részletre.

Maximálisan elégedett voltam velük és A kategoriában ők voltak a legolcsobbak.

A B kategóriában már nemtudom hogy mi a helyzet de azt tudom hogy részletfizetésbe belemennek.

Ami a használt robogókat illeti ,azok is jók csak akkor vinned kéne magaddal egy szerelőt vagy egy olyat aki ért is hozzá.

Hogy ha használt robogót veszel amire figyelj:Legyen fiatal évjáratú,könnyedén induljon,mikor jár a motor akkor ne lehessen zajokat hallani mint pl csörgés,surlódás,kattogás hangokat,legyen a robogó gyári-semmi gányolás ne legyen rajta.Ha a robogó külleme szép tiszta nem karcos és látszik hogy mosva van akkor arra általában vigyáztak.

Amit viszont ajánlok hogy robogó vásárláskor vízhűtéses legyen az fontos meg lehetőleg 4 ütemű,mondjuk ha vízhűtéses az sem baj a 2 ütemű de a 4 ütemnek kedvezőbbek a tulajdonságai.

2012. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!