Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne a Simson féket...

Hogyan lehetne a Simson féket tuningolni?

Figyelt kérdés
Hiába az új fékpofa, és új bowden, elég gyenge a gyári féke! (dob is felcsiszolva) Mit lehetne tenni vele , hogy erősebb legyen, mert tuning előtt én a féket csinálnám meg. Esetleg vmi tárcsafék rámegy?

2012. aug. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ETZ első villáját szokták betenni a gyári helyett.

Árulnak tuning fékpofát simsonhoz, nem tudom az mennyit érhet.

2012. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam már MZ tárcsaféket is simsonon. De nem tudom ahhoz mennyit és mit kell fúrni-faragni az első villa környékén:) Szóval nem lehetetlen, csak jól meg kell tervezni:)
2012. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én próbáltam s51 re rárakni az etz futóművet.

A teleszkóp szárak kicsit hosszúak.Abból kell levágni és újra menetezni avagy,levágsz a rugóból.ami azért nem jó mert koppanni fog.teleszkóp tartó kifliket könnyű behelyezni,de itt is méretbeli különbségek adódnak.vagy esztergálás menetvágás.De láttam olyat,hogy egy csövet húztak rá az tengelyre.Így nem ütődik neki a felső kifli a tanknak,és nem kell esztergálni sem.

Barbár módszerek.Ezért sem tettem még fel.Na meg a főfékmunka henger kéne karmantyúzni ahoz se volt még kedvem

2012. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kgpassat ***** válasza:
2012. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak szimplán az etz tárcsaféke megy rá, az már hibás mert könyebben elnyírja a kormánycsapágyat. De ezt csak gondolom. Kérdéses hogy pályatuning, vagy utcai-e mert utcán igen csak elkérik a rendőrök az efféle átalakítások bizonylatait..
2012. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!