Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri simsont venni?

Szerintetek megéri simsont venni?

Figyelt kérdés
És melyiket érdemesebb az 51esekből?

2012. aug. 13. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ.

ha nem zavar a kis kerék, labilis futás, automata váltó, akkor egy simson áráért viszonylag jó robogót is kapsz.

Ha ragaszkodsz a váltós technikához, és nem riadsz vissza a kisebb javításoktól, akkor megéri.

2012. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megéri, de hamar ki fogod nőni.
2012. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ mire akarod használni. Hobbimotornak, pláne ha szerelői vénád van simán jó. Amúgy hagyd a francba, csak nyűg van vele. (itt visszanézed a kérdéseket, minden második "Mi baja a simsonomnak?")
2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj a simsonokkal.csak rendbe kell őket rakni.A sok hozzá nem értő nem javítja a hibát,hanem kókányolja.

1x kell megcsinálni jól,és sokáig el megy.

nekem s51B van 4 sebességes tirisztoros.sosem hagyott cserben eddig.1x tört el benne a gyűrű,az is azért mert már nagyon kopott volt.De kopottan is 130 km motoroztam vele gond nélkül.

Jót kell kifogni.Ha fiatal vagy minden képen megéri.Én 19 évesen 1 hónap alatt meguntam mert kicsit lassú.Igaz városban közlekedek vele.Letolnak stb.... de az 50 km/h mindig tudja. többet is tud,csak nem igen lehet kihasználni itt.

2012. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 simsonos3 ***** válasza:

Egy kis szerelői véna tényleg kell. Vagy ha az ismerősök között van aki picit is konyít hozzá az lenne a legjobb, mert ő akkor be tud tanítani.

De ár szerint a legjobb. Egyet értek a felettem szólóval, hogy leginkább egyszer kell JÓL megcsinálni.

S51-ből szinte bármi ( N-eseket annyira ne mert gyárilag le vannak folytva)

Viszont a tirisztoros simokat ajánlom a legjobban! Azt egyszer kell be állítani és szinte soha nem lesz bajod a gyújtással.

2012. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz amit írtatok.(robogóról szó se)

Kösz mindenkinek

2012. aug. 14. 10:53
 7/9 anonim válasza:
nekem s51n-em van, és megvagyok vele elégedve... gyakran van baja, de csak azért, mert nem lett normálisan megjavítva...
2012. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát mit szeretnél? Szerelni, ismerni a motorod minden alkatrészét közelről, és olyan motorral motorozni ami gyenge, vagy erős motort akarsz amit csak indítasz és megy? Én is Simsonnal kezdtem, marha sokat szereltem, többszor darabjaira szedtem, más motorom nem is volt. Aztán elkapott a tuning őrület, most már csak hobbi motor, és mindent amit lehet cserélek rajta modernebb, erősebb, jobb alkatrészre. Szval próbáld ki. Ha megtalálod azt amit én, sokat fogsz szenvedni, de megéri majd.
2012. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megéri mert viszonylag olcsón lehet hozzá kapni alkatrészeket és házilag mindent meg lehet rajta csinálni nem kell hozzá szerelő és ha egyszer jól rendbe rakod akk akár 20 évig elmész vele.Robogóknál már az a baj hogy ha valami hiba van vele akk mehetsz a szerelőhöz meg azon több hibalehetőség van pl az önindító :)
2014. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!